gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bebek işi dizisi, bebek işi dizisi bitiyor, bebek işi

Sevgili melekler, show tvnin bir dizisi daha ekranlara veda ediyor. Bu gece yayınlanacak olan bölümüyle bitecek olan Bebek İşi dizisinde başrollerde Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar rol alıyordu. Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın Bebebk İşi'nden sonra 'The Killing' dizisinin uyarlamasında bir dedektifi canlandıracağı öğrenildi.

bebek-işi.jpg

"Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Noterden araç satışı sona eriyor

Noterden araç satışı sona eriyor

muayenesiz araç satılırmı muayenesiz araç satışı satılır mı Amme alacaklarının tahsiline yeni esaslar getiren yasa Meclis’ten gece yarısı sürpriziyle çıktı. Hurdacılardan teknik direktörlere kadar geniş bir yelpazeyi ilgilendiren yasada gece yarısı 14 önergeyle değişiklik yapıldı. Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkındaki yasa birçok değişikliği beraberinde getiriyor: Satış ve devirlerde...
  2. Zayıf Kadın Modası Sona Eriyor

Zayıf Kadın Modası Sona Eriyor

Moda endüstirisi tarafında empoze edilen ve kadınlara sürekli " ancak zayıf oldukları takdirde güzel olacakları" düşüncesi artık sona eriyor. Zayıf olmak uğruna pek çok kadının ölümleri moda devlerini harekete geçirdi. İspanya''nın moda devleri, giysi bedenlerini, kadınların gerçeğe uygun beden ölçülerini yansıtacak şekilde yeniden belirleyecek. Böylece kadınlar üzerindeki...
  3. İşler Güçler Dizisi Sona mı Eriyor ?

İşler Güçler Dizisi Sona mı Eriyor ?

İşler Güçler Dizisi Bitiyormu İşler Güçler Dizisi Yeni Yayın Döneminde Varmı Sevgili melekler, senaryo bilgileri ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verdiğimiz İşler Güçler dizisinin biteceği yolunda bazı söylentiler çıktı. Acaba bu ilginç dizi bitecek mi ? İşler Güçler dizisi bitiyor mu sorusunun cevabı aşağıda... Ekranların yeni fenomeni olan absürd dizi İşler Güçler şu sıralar...
  4. Görüş Günü Kadınları Bu Akşam Sona Eriyor

Görüş Günü Kadınları Bu Akşam Sona Eriyor

görüş günü kadınları, görüş günü kadınları dizisi, görüş günü kadınları final Sevgili melekler, Fox Tv'nin büyük umutlarla yayınına başladığı dizisi Görüş Günü Kadınları da reyting canavarına yenik düştü. Dizi bu akşam yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda edecek. FOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Şenay Gürler, Yıldız Çağrı Atiksoy, Semra Dinçer ve Nesrin Cavadzade'nin...
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

benim için üzülme dizisi, benim için üzülme, show tv benim için üzülme Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme dizisi bu akşam final bölümüyle sona eriyor. Karadeniz'in en uzun soluklu dizisi olarak izlediğimiz Benim İçin Üzülme, bu hafta 55.bölümüyle seyircisine veda ediyor. Niyazi, Buke’ye yeni bir hayat kurmak için çabalamaktadır. Harun’dan...

Sayfayı Paylaş