gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bebek İşi Dizisi İlk Tanııtm Fragmanı Yayınlandı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bebek işi dizisi fragmanı bebek işi dizisi

Sevgili melekler, Show Tv'nin yepyeni komedi dizisi Bebek İşi çok yakında ekranlarda oalcak. Başrollerini Nurgülş Yeşilçay ve Timur Acar'ın paylaştıkları dizi 15 Temmuz'da Show Tv ekranlarında olacak. İşte dizinin ilk tanıtım fragmanı...

Bebek İşi Dizisi İlk Tanııtm Fragmanı Yayınlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; intikam dizisi ilk fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beren Saat ve Mert Fırat 'ın başrollerini paylaşacakları İntikam dizisi Ocak ayında yyaında olacak. Diziden ilk karelerin basına yansımasının ardından dizinin ilk fragmanı da yayına verildi .İşte İntikam dizisi ilk fragmanı karşınızda... http://www.youtube.com/watch?v=I6_sciQ4EhQ
  2. 2013 Yeni Çocuklar Duymasın Dizis Tanııtm Frgamanı Yayınlandı!

2013 Yeni Çocuklar Duymasın Dizis Tanııtm Frgamanı Yayınlandı!

2013 çocuklar duymasın 2013 yeni çocuklar duymasın dizi fragmanı yeni çocuklar duymasın tanıtım fragmanı Sevgili melekler, Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın yeni versiyonu ile yeniden eklranlara dönmeye hazırlanıyor. Eylül ayında Fox Tv'de yayına başlayacak olan dizi için hazırlıklar ve çekimler devam ediyor. Hatta dizinin ilk tanıtım fragmanı da...
  3. "Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi tanıtım fragmanı, ne diyosuun fragman Sevgili melekler, yeni başlayacak olan komedi dizisi "Ne Diyosuun" Kanal D ekranlarında yayına girecek. Daha önceki başlıklarımızda dizi konusu ve dizi oyuncuları hakkında bilgi verdikten sonra, dizinin ilk bölümünün tanıtıldığı fragmanı da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... [media]
  4. Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda tanıtım fragmanı Sevgili melekler, ekranlara yeni gelecek olan Her Sevda Bir Veda dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Daha önce Gökçe Bahadır ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir dizisi ile tanıdığımız yabancı oyuncu Nik Xhelilaj yeni bir proje ile geliyor.İsmi ilk olarak GÖnül Yarası olarak tanıtılan...
  5. 2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 survivor, survivor 2014 fragman, 2014 survivor tanıtımı Sevgili melekler, 2014 Survivor yarışması Mart ayında başlıyor. Bu zamana kadar yavaş yavaş yapılan ünlüler ve gönüllüler takımı seçimleri de tamamlandı. Acun Ilıcalı'nın sosyal medyadan paylaştığı bu isimlerin ardından Ilıcalı, acun.com aracılığıyla 2014 Survivor yarışmasının tanıtım fragmanı da yayınlandı... [media]

Sayfayı Paylaş