gebe
  1. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bebek isimleri olmazzzzzzzzzzz

Konu, 'A'dan Z'ye İsimler' kısmında lebensdesinger tarafından paylaşıldı.

kısa bebek isimleri normal isimler bebek isimleri başlıklı konuya itirazım var. çünkü bebek isimleri diye bir kavram yok. bebeğimize bir isim koyuyoruz ama o büyüdükce ismini değiştirmiyoruz.mesela bir üyeniz geldi ya biz 5 sene önce bu siteden bir isim beğenmiştik. çok güzeldi çok memnunduk amabizim bebeğimiz büyüdü. çocuk isimleribölümünüzü görebilirmiyiz derse ne diyeceksiniz.evet bazı isimler bebekken hoş geliyor ama sonradan değiştirilmesi gerekiyor. mesela ahmet can bebeklikte ve cocuklukta normal geliyor kulağa. ama 60 yşında bir kullanıcı için normal değil.en kısa zamanda cocuk gençlik ve ihtiyarlık isim bölümlerinizinde açılmasını arz ederim. saygılarımla..aslında gıcıklık yapacaktım ya fırsatı bulmuşken. gene yasaklanırım diye yapmıyorum. yoksa klavyenin enter tuşu hala elimde hehehe:)

2. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    amacın neki şimdi atıp tutuyorsun beyenmezsen bakmazsın yeni bebeği olanlar için arama sayfasında bebek isimleri diye aramak şirin olabilir beyenmezsen ilerde çocuğun olursa BEBEK isminden takmazsın Dede isminden takarsın ister bebek der ister dede ister nine böyle hava atmaya çalışıyorsan batıyorsun.:dil:

bebek isimleri olmazzzzzzzzzzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  2. AD bebek isimleri

AD bebek isimleri

Ad: çok eskiden yemen taraflarında bulunan ve hud peygamber tarafından imana getirilemediği için Allah tarafından yok edildiğine inanılan bir kavmin adı
  3. AK bebek isimleri

AK bebek isimleri

Akabe: sarp geçit, çıkılması zor yokuş tehlike atlatılması zor güçlük, muhtıra Akabey: varlıklı, güçlü kişi Akad: mezopotamya'da kurulmuş çok eski bir devlet, temiz ad, iyi ad soyluluk onurlu bir kişiliğe sahip olmak Akadlı: haysiyet sahibi Akal: beyaz ve kırmızı Akalın: yüzü ak olmak Akalp: dürüst ve yiğit insan Akan: akmakta olan Akanay: akıp giden ay Akansel: uzun mesafeler geçerek...
  4. bebek isimleri ve anlamları

bebek isimleri ve anlamları

barkın...seyyah,gezgin,sürekli gezip dolaşan baran...yağmur batu...güçlü kuvvetli berhan...han soyundan gelen berke... değnek sopa kamçı berkay ....gökte parıldayan ay burak...hz. muhammedin miraçta bindiği efsanevi atın adıdır berat ...izinli müsaadeli olmak
  5. bebek isimleri

bebek isimleri

merhaba hanımlar kısmet olursa yakın bir zaman da bebeğimi kucağıma alacam ama onun için henüz bir isim bulamadım ve buda benim canımı oldukça sıkıyor. Bu arada bebeğimin cinsiyeti erkek buna göre bana farklı erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz kurandan olursa memnun olurum

Sayfayı Paylaş