gebe
  1. merveç

merveç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bebek isimlerii

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında merveç tarafından paylaşıldı.

her kes sewgilisiyle yada nısanllısıylla ılerıde bır çocuk sahıbı olmanın hayalını kurar kurarda bı turllu ısım bulamazz bunlardan bırıde benımm.. hayal war ama ısım yook değısık boyle kımsede olmayan ısımlerr tercıhım aklınıza gelen ısımler warsa yada hosunuza gıden yardımcı olur musunuzz:dancing:

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Kız=Tanem Erkek=Poyraz ben bu isimleri çok beğeniyorum.Rüya ismine bayılıyorum zaten.

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    kiz: Zara ve Ela
    erkek melik, malik,

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızsa afra afşin sude yekta olblir

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne kadar saçma daha evli bile olmadan çocuk ismi araştırmasına girmek hem malum mu o kişiyle evlenmek bence böyle şeyler evlendikten sonraya bırakılmalı.Herşeyden önce allah hayırlısını versin ya o insan senin kaderinde yok ise böyle konulara girmek ileride ayrılık olursa daha fazla can yakar...

6. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    benim 3 tane oğlum var birine berkay 2 numaraya çınar ve 3 numaraya poyraz adını verdin isimleriyle sağlıklı yaşınlar amin..

merveç bunu beğendi.
  7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

balım özüm begüm

merveç bunu beğendi.
  8. merveç

merveç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    olsun biz bayanız bi sewgilin olmasınıda bırak yani sen şöyle düşün bır bayanın annelik hormonu çok miktarda salgılanırmıs mesale herhangi bir bebeği sewdiğinde ben bunu bol miktarda kendımde hıssedebılıyorum..sewgilisi olmayan bir çok arkadasım bana sunu dıyelıbılıo kızım olursa sunu sunu koyucam erkek olursa su ısmı falan ..yani bazen sana göre saç ma gelen şeyleer kimilerin hayellerine konu olabılıo yanii ben böyle düşünüyorum....senınde düşüncene saygı duyaraktan..

9. merveç

merveç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :dancing:ayrıcaa konuyla ilgili tüm yardımcı olanlara teşekkürlerr..

Son düzenleme: 12 Şubat 2011
  10. merveç

merveç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    olsun biz bayan ız bi sewgilin olmasınıda bırak yani sen şöyle düşün bır bayanın annelik hormonu çok miktarda salgılanırmıs mesale herhangi bir bebeği sewdiğinde ben bunu bol miktarda kendımde hıssedebılıyorum..sewgilisi olmayan bir çok arkadasım bana sunu dıyelıbılıo kızım olursa sunu sunu koyucam erkek olursa su ısmı falan ..yani bazen sana göre saç ma gelen şeyleer kimilerin hayellerine konu olabılıo yanii ben böyle düşünüyorum....senınde düşüncene saygı duyaraktan​

11. merveç

merveç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    olsun biz bayan ız bi sewgilin olmasınıda bırak yani sen şöyle düşün bır bayanın annelik hormonu çok miktarda salgılanırmıs mesale herhangi bir bebeği sewdiğinde ben bunu bol miktarda kendımde hıssedebılıyorum..sewgilisi olmayan bir çok arkadasım bana sunu dıyelıbılıo kızım olursa sunu sunu koyucam erkek olursa su ısmı falan ..yani bazen sana göre saç ma gelen şeyleer kimilerin hayellerine konu olabılıo yanii ben böyle düşünüyorum....senınde düşüncene saygı duyaraktan..

12. merveç

merveç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    olsun biz bayan ız bi sewgilin olmasınıda bırak yani sen şöyle düşün bır bayanın annelik hormonu çok miktarda salgılanırmıs mesale herhangi bir bebeği sewdiğinde ben bunu bol miktarda kendımde hıssedebılıyorum..sewgilisi olmayan bir çok arkadasım bana sunu dıyelıbılıo kızım olursa sunu sunu koyucam erkek olursa su ısmı falan ..yani bazen sana göre saç ma gelen şeyleer kimilerin hayellerine konu olabılıo yanii ben böyle düşünüyorum....senınde düşüncene saygı duyaraktan

13. hazan_11

hazan_11 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    215
    Ödül Puanları:
    43
    Ben evliliğimin ilk günlerinden beri bebek istediğim için hep isim düşünüyordum hatta isim dolu defterim bile var ama iki yıldır bebeğim olmadığı için kendime kızıyorum doğmamış bebeğe don biçilmez çok doğru belkide Allahımın gücüne gitti ama ben yine de kendime hakim olamıyorum kızımda olsa oğlumda olsa imini SEFA koymak istiyorum :) inşallah Allahım sen yardım et bize tüm bebek isteyenlere olmazsa bile sabrını bizden esirgeme bu acıya katlanabilelim

14. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    yazıyı yazıları okudum şöyle bi düşündüm hiç isim gelmedi aklıma bu aralar benim bi bebğim olmayacakmış gibi hissediyorum çok istiyorum çok fena taktım bu bebek işine acaba bu yüzden mi isim falan yok aklımda :(:(:(

15. duygu86

duygu86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ESİLA... ( peygamberizi S.a.v min cennete karsılayan meleğin ismiymiş..) BENİM COK KOSUMA GTTİ EGER BEBEGİM OLURSA İSMİNİ ESİLA KARDEM KOYMAYI DÜŞÜNÜYORUM :)

bebek isimlerii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bebek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bebeklere yazılan sözler bebeğe yazılan sözler bebeğe yazılmış :cry:Genç kadın, bebeğin güzelliği karşısında büyülenmiş gibiydi. Kıvırcık sarı saçları, iri mavi gözleri, kalkık bir burun ve küçük kırmızı dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bebek, kadının şimdiye kadar gördüğü en cana yakın kız çocuğuydu. Onun ipek yanaklarını daya doya öpmek ve cennet kokusunu içine çekmek için...
  2. bebeğinize bebek masajı uygulayın resimli bebek masajı

bebeğinize bebek masajı uygulayın resimli bebek masajı

bebek masajları bebek masajlari yenidoğan masajı masajı mesajları resimli Bebeğe masaj yapmak için en ideal zaman doyurulduktan 1 saat sonradır. Şayet bebeğinizin ateşi varsa ya da rahatsızsa masaj yapılmamalıdır. Yeni doğan bebeklere de masaj yapılabilir . Özellikle prematüre doğan bebekler üzerinde masajın olumlu etkisi...
  3. bebeğim olmuyor :(

bebeğim olmuyor :(

ahh ahhh bebeğim olmuyır 4 yıl oldu aşılamalar yaptık gene olmadı artık bebeğim hiç olmayacakmış gibi hissediyorum çok kötü hissediyırum eşime babalığı tattıramamak çok kötü bebeği olanlara çok imreniyorum ne güzel evlatları var ben benim gibi içi yananları Rabbim görsün nolur dua edin
  4. Bebek

Bebek

Kızlar hangi bebek telsizi ve süt sağma markalarını önerirsiniz :) ?

Sayfayı Paylaş