gebe
  1. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0

bebek isteyenler için

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sea34 tarafından paylaşıldı.

kızlar belki bu duayı biliyosunuzdur ama ben yine de paylaşmak istedim...
    çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı
    dilemeye faydalı dua

Aşağıdaki
    ayetler dua okunduğu zaman, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye
    faydalı olur. Çünkü Zekaeriya A.S. Rabbine böyle dua etmiştir. Bu bakımdan
    sizlerin de bu tür sıkıntısı olduğu zaman aşağıda zikredilen ayetlerle dua edin
    Cenab-ı Hak dileğiniz hasıl olur.

"Fe hebli min ledünke veliyya yerisüni ve
    yerisü min ali Yakup. Yuhricüküm tıflen sümme li tebluğu
    eşüddeküm."

Anlamı:
    "Bana tarafından bir evlat ihsan et. Ki bana varis
    olsun, Yakup hanedanına mirasçı olsun. Sonra bebek olarak çıkaran, sonra sizi
    güçlü kuvvetli bir çağa erişmeniz için."

alıntıdır...

bebek isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek isteyenler

bebek isteyenler

bebek isteyenler bebek isteyenler forum Bebek İstiyoruz Hayatınızın en önemli kararını verdiniz. Artık bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz. Bugünden itibaren dikkat etmeniz gereken birçok nokta var. Neler mi? Yanıtı bu bölümde... Ebeveyn Olmaya Beş Adım Anne baba olmak veya olmaya karar vermek içgüdüsel bir davranış olduğu kadar düşünülmesi ve doğru zaman için karar...
  2. Erkek Bebek İsteyenler İçin Shettles Yöntemi

Erkek Bebek İsteyenler İçin Shettles Yöntemi

erkek bebek için ne yapmalı, bebeğin cinsiyetini belirleme, shettles yöntemi cinsiyet belirleme Son zamanlar da doğacak bebeğin cinsiyetini belirleme yöntemi olarak oldukça merak uyandıran shettles yöntemi ile bebeğinizin cinsiyetini önceden büyük bir olasılıkla belirleyebiliyorsunuz. Öncelikle doğacak bebeğinizin herşeyden önemlisi sağlıklı ve hayırlı bir bir bebek olmasının çok daha önemli...
  3. Kız Bebek İsteyenler İçin Shettles Yöntemi

Kız Bebek İsteyenler İçin Shettles Yöntemi

shettles yöntemi, kız bebek için ne yapmalı, bebeğin cinsiyetini belirlemek Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri olan bebeğin cinsiyetinin önceden belirlenip belirlenemiyeceği konusun da şimdiye kadar birçok metod ve yöntemle birlikte beslenme önerileri ortaya atılıyor. Bunlardan biri de shettles yöntemi... Her hangi bir riski olmayan shettles yöntemi ile bebeğin cinsiyetini belirleme...
  4. Bebek isteyenler için öneriler

Bebek isteyenler için öneriler

Bazı çiftler çok istedikleri halde çocuk sahibi olamadıklarından yakınır ve ne yapmaları gerektiğini öğrenmeye çalışırlar. Eğer eşinizle karar verdiniz ve çocuk istiyorsanız öncelikle yumurtlama günlerini ve hesaplamayı bilmelisiniz. Gebelik için en uygun zaman, yumurtlamanın olduğu gün ve bu günden beş gün öncesidir. Kadında yumurtlama günü regl döngüsünden(=regl’nin ilk günüyle bir sonraki...
  5. hamile kalmak isteyenler için dua tertibleri

hamile kalmak isteyenler için dua tertibleri

amile kalHamile kalmak için okunacak dualar nelerdir? "İnne rabbeke hüve'l hallaku'l amin." Anlamı; Muhakkak ki Rabbin her çeşit yaratma şeklini bilir. (Hicr, 15/81) Bu ayetin geceleri 1267 defa tekrar etmelisiniz. Buna üç ay boyunca devam edin. "Fallahü hüve'l veliyyü ve hüve yuhyi" Anlamı; Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratan Odur." (Şura, 42/9) Bu ayet beraber...

Sayfayı Paylaş