gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bende bebek istiyorum yaa

bebek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande ataizi bebek istiyor!

Hande ataizi bebek istiyor!

HANDE ATAİZİ BEBEK İSTİYOR! SEVGİLİSİ PHİLİPPE AMRAN'LA NİŞANLANAN HANDE ATAİZİ 29 MAYIS 2009'DA DÜNYAEVİNE GİRMEYE HAZIRLANIYOR ÜNLÜ YILDIZ HANDE ATAİZİ İLE İŞADAMI SEVGİLİSİ PHİLİPPE AMRAM İLE SESSİZ NİŞANLANARAK EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI. Amram Ailesi'nin villasında düzenlenen tören medyaya kapalı olarak gerçekleştirildi. Ataizi dört yıl önce sosyetik sevgilisi Fethi Pekin ile bir...
  2. Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Merhaba, ben yeni katıldım. 2 yıllık evliyim. bebeğimiz olsun istiyoruz.olmadı. bu reglim 10 gün gecikti. hem idrar hemde kan testi yaptırdım ama negatif çıktı.
  3. Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Balonlu ayıcıklı battaniyeyi örmek istiyorum. Örgüsü nasıl yapılıyor. Resmi en kolay nasıl çıkarabiliriz
  4. bebeğim olsun istiyorum

bebeğim olsun istiyorum

merhaba hanımlar 5 senelik evli bir bayanım ve eşimle uzun bir süredir bebeğimizin olması için uğraş veriyoruz. Gittiğimiz doktor bize herhangi bir sağlık sorunumuz olmadığını doğal yolla hamile kalabileceğimi söylesede her ayın sonu hüsranla bitiyor artık psikolojim iyice bozuldu ve sanki hiç anne olamıcam bebeğim olmıcak gibi geliyor bana.. Size sorum şu şekilde olacak acaba sık ilişkiye...
  5. bebek istiyorum

bebek istiyorum

Selamlar ben çatlama iğnesini 11 gün önce vurundum 7 ci gününde merak ettim ve idrar testi yaptım positif çıktı ertesi gün kan tahlili yaptırdım hcg 19,29 çıktı kanda gebelik var dedi doktorum fakat çok kapılmayın iğneninde etkisiyle testte positif çıkma olasılıgı yüksek dedi bugün 11 ci günüm ve dayanamayıp tekrar test yaptım hiç birşey yoktu :uhu: bir kaçgüne adet olmam gerekiyor kasıklarım...

Sayfayı Paylaş