gebe
  1. funddy

funddy Forum Okuru

bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında funddy tarafından paylaşıldı.

arkadaslar 1 bucuk yıllık evlıyım 2 sene bıtcek temmuzda bebıs ıstıyoruz benımde esımınde tahlılılerı tettemız bu ay bıze ılkdefa tedavi verdi klomen kullanıyorum bıttıkten sonrada catlatma ıgnesı vercek ıns tutar herseyı yaptırdım ama bır rahım fılmı cektırmedım herseyım temız dıye sızce gerek varmıı????

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlar madem bebek istiyorsunuz. herşey temiz olsa bile rahim filmi de kesinlikle çektirin. Sonra her şeye rağmen olmazsa acaba çektirsemiydim diye kendi kendini yeme tatlım :)

3. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

bızde aynı durumdan muzdarıbımiz ama hc doktora gtmedık yarın regl gunum bakalım nolcak

4. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    bence kesinlikle çektir rahi filmi çünkü tüplerin kapalıysa bebek olmaz onuda film çektirmeden asla bilemezsin

bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

slm arkadaslar benım ıkı bucuk yasında bı oğlum var hemde bı kerede hamıle kalmıştım ona ve şimdi ikinciyi istıyoruz özellıklede eşim çok istıo 4 aydır korunmuyoruz ama olmuyo eşime bı evlat daha vermek ıstıyorum bunun için çok üzülüyorum..bakalım adetıme 4 gun kaldı acaba kanda çıkarmı varsa??? ben yıne o duyguyu yaşadım Allahım yaşamayanlara benden önce nasıp etsın inşallah..
  2. Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..

Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..

bebeğim neden olmuyor,bebek istiyorum,bir çocuğum olsun.. bazen cok istememize rağmen bir bebeğimiz olmaz..yıllardır hastane hastane dolaştık görmedimiz tedavi kalmadı bir bebeğim olsun çok istiyorum diyorsunuz biliyorum..burada bizimle paylasırmısınız yıllardır neler yaptınız hangi tedavileri gördunuz ve sonuç alamadınız.yada sizin sorununuz neydide bebeğiniz olmuyor...burada anlatalım...
  3. Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

anne olmak,anne olmak istiyorum :nazar: Sevgili melekler biliyorumki aranızda bir çok kişi var anne olmak isteyıpte olamayan yıllarca uğraşan çabalayan..Bazen üzülen bazen yeniden umutlanan yılmadan uğraşan..Buraya gelin dertleşelim dertlerimizi anlatalım birbirimize bir umut ışığı olalım yol gösterelim..İçimizi dökelim burada içiniz çok dolu belkide ama anlatcak dertleşek sizi anlıyacak...
  4. Yalın Onun Yolu Şarkı Sözleri istiyorum

Yalın Onun Yolu Şarkı Sözleri istiyorum

Yalın Onun Yolu Şarkı Sözlerini bilen varsa aranızda acaba mümkünse bana Yalın Onun Yolu Şarkısının Sözlerini yazabilir mi? Şimdiden çok mersi ve keyifli pazarlar.
  5. bebeğim olmuyor :(

bebeğim olmuyor :(

ahh ahhh bebeğim olmuyır 4 yıl oldu aşılamalar yaptık gene olmadı artık bebeğim hiç olmayacakmış gibi hissediyorum çok kötü hissediyırum eşime babalığı tattıramamak çok kötü bebeği olanlara çok imreniyorum ne güzel evlatları var ben benim gibi içi yananları Rabbim görsün nolur dua edin

Sayfayı Paylaş