gebe
  1. hacergün

hacergün Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bebek İstiyoruz incir kürüne başladım lütfen yardım ediiiiin

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında hacergün tarafından paylaşıldı.

3 yıllık evliyim aranıza yeni katıldım....bebek istiyoruz ama olmuyooo.. Artık siz bebek düşünmüyomusunuz diye soranlardan yoruldum incir kürüne başladım bu ay.. Bu kürle hamile kalan varmı.. Yoksa ben mideme bu işkenceyi boşuna mı yapıyorum

Bebek İstiyoruz incir kürüne başladım lütfen yardım ediiiiin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İncir kürü

İncir kürü

incir kürü, nasıl yapılır, ne zaman başlanmalı, ile hamile kalanlar, faydaları, ibrahim saraçoğlu, hamile kalan varmı, tarifi, nasıl uygulanır, ilgili bilgilerin hepsi burada arkadaşlar İncir kürü ile hamile kalanların sayısı gün geçtikçe artıyor Melek'lerim. Bizde Meleklermekani.com olarak, hamile kalmayı sağlayan incir kürü hakkında detaylı bilgilere yer verdik bu yazımızda......
  2. 4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.
  3. Bebeği ilk yıkama yardım lütfen

Bebeği ilk yıkama yardım lütfen

Kızlar yeni yeni ayaklandım bebeğimi evde allahtan kombi var sıcak ama ilk kez yıkayacağım ve bu benim bebeğim. Kayınvalidem yanımda yok. Benle eşim yıkayacak bugün karar verdik nelere dikkat edelim suyu kaç derece olsun. Dirsekle mi bakayım suyun sıcaklığına, hangi sabunu süreyim şampuan kullanayım mı ay heyecan yaptım. Lütfen ilk bebeğinizi nasıl yıkadınız bana yazar mısınız .Ama çabuk olun...
  4. lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

30.uncu haftada katnımda bebeğim öldü sezaryenle alındı tekrar hamile kalıp bebeğim olsun istiyorum fakat doktor 6 ay beklememi söyledi benim gibi ölü doğum yapan varmı tekrardan bebek sahibi oldumu cvp larınıza çok ihtiyacım var etrafınızda 2 inci sezaryenla arka arkaya doğum yapan varmı bi sıkıntı yaşamışmı kendisi
  5. Hediye almak istiyorum yardım lütfen

Hediye almak istiyorum yardım lütfen

merhaba yeni doğan bebeğe nasıl bir hediye almam gerekir. daha önceden bazı arkadaşlarım bana bir kaç fikir verdi fakat kafama çok yatmadı. sizlerinde fikirlerini dinlemek isterim. teşekkürler.

Sayfayı Paylaş