gebe
  1. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3

Bebek kendilinden nasıl uyur ?

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Melike Liva tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar... Kızım 8 aylık ve buzamana kadar hep kucağımda uyutdum...artık kendiliğinden uyumasını istiyorum yatana yatırıyorum müzik açıyorum bir türlü uyumuyor kıvranıyor ağlıyor uyumuyor sonunda gene kucağıma alıp uyutuyorum... Nasıl alıştırabilirim kendi kendine uyumasına? Sizler nasıl uyutuyorsunuz? Paylaşım da bulunursanız sevinirim...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bana göre zamane bebekleri kendinden asla uyumazlar hele çocuklar onlarda uyumazlar bak saat 12 hala blzşm ikiz sıpalar ayakta. Kreşe gidiyorlar havuza giriyorlar ama yorgunluk nedir bilmiyorlar :)

3. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Evet haklısın galiba direniyorlar uyumamak için... Ikizlerini allah bağslasın. senin daha zormuş ben birtanesınen kafayı yemek üzereyim

4. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

senin kokuna alışmış canım benim oglan 3 yaşında hala uyumuyor çok geç yatar yada benim kucagımda uyur uyku egitimleri oluyor eger başarabilirsen onları dene

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;

Bebeğinizin uyumasına yardım olucak öneriler aşağıda ki linkte .

Bebeğim uyumuyor ne yapabilirim ?

6. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Inşallah başarabilirim... Sagol canım

Hayme_Ana bunu beğendi.
  7. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Link için teşekkür ederim çok faydalı bilgiler var

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öyle bebek varmı varsa da ben rastgelmedim hahaha Şaka bir yana birçok kişinin ortak sıkıntısı bebeğin uykusu oluyor. Sonuç ta bebek uyumadan anne hiçbirşey yapamıyor. Oda annenin gergin ve yorgun olmasına neden oluyor. Şu anana kadar çok nadir sakin bebekler gördüm onun harici herkes bebeğin durmadığından uyumadından şikayet ediyor. Sanırım biraz da bebeğin kişiliği ile de alakalı olabiliyor. Kimi bebek doğduğundan itibaren sakin bir bebek olurken kimisi de tersi oluyor.

Hayme_Ana bunu beğendi.
  9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Rica ederim faydalı olabiliyorsak ne mutlu..Keyifli paylaşımlar.

10. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    uyumayan bebeklere 6 aydan büyükse rezene çayı verebilirsiniz doktorunuza danışmanızı öneririm yine de ama bende işe yarıyordu :D bir de elektrik süpürge sesi çok başarılı sonuç veriyor ben telefonuma kurmuştum ikizleri öyle uyutuyordum şimdi sallamama gerek olmadan ikisinde de düzeni oturttum ;) elektrik süpürge sesine bebekler anne karnından alışkınlar dışarıdaki sesleri bu sese benzer şekilde duydukları için. Yani benimkilerde bunlar işe yaradı siz de denemenizde fayda vardır sanırım kolay gelsin :bebem:

Melike Liva ve Hayme_Ana bunu beğendi.
  11. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

benim oglum 3 yasında acaba melisa veya papatya çayı verebilir miyim rezene de veriyordum bebekken gaz sancısı için şimdide verebilir miyim

LaViNYaM bunu beğendi.
  12. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Altı ayı doldurduktan sonra verebilirsin canım papatya ve melisa cayı benim kız sevmiyor çay sadece su içiyor...

LaViNYaM ve Hayme_Ana bunu beğendi.
  13. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Tamam deneyecegim insallah

LaViNYaM bunu beğendi.
Bebek kendilinden nasıl uyur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıklar nasıl uyur?

Balıklar nasıl uyur?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Uyurken nasıl güzelleşirsiniz ?

Uyurken nasıl güzelleşirsiniz ?

İşte size uykuda güzelliğe açılan kapının anahtarları... Uyku; güzelliğin en etkili ilacı. Geceleri cildimiz, gündüze oranla kendini sekiz kat daha çabuk yeniler. Hücreler ve damarlar aktif bir şekilde çalışır ve cilt daha gergin olur. Gece yatmadan önce süreceğiniz bir nemlendirici de sabahları cildinizin daha pürüssüz olmasını sağlar. Midenizin geceleri rahat etmesini istiyorsanız,...
  3. Yeni doğan bebekler ne kadar uyur?

Yeni doğan bebekler ne kadar uyur?

yeni dogan bakımı bebekler kaç saat uyur Selam kızlar Geldik en güzel konuya bebeklerde uyku uyanıkken uyusun diye gözüne bakarız ama uyuyuncada ne zaman uyanıcak diye sabırsızlanırız Yenidoğan bebekler günde ortalama 16-17 saat ancak aralıklarla uyurlar. Bir kerede kesintisiz olarak ancak 1-2 saat uyurlar. Çocuk büyüdükçe uyku ihtiyacı azalır, okul öncesi dönemde 10-12 saat uyku ve 1...
  4. Bebekler kaç saat uyumalı?

Bebekler kaç saat uyumalı?

Unutmayın her bebek bizim hayat düzenimize uyamaz. Eğer bebeğiniz aşağıdaki tabloda verilen saatlerden daha kısa uyuyorsa geceleri ve doktorunuz tarafından tespit edilen tibbi bir sorun yoksa bu durumun sadece iki sebebi var: - Bebeğiniz kendi kendine uyumayı bilmiyor - O kadar yorgun ki uyuyamıyor ve sürekli yorgunluğa bağlı olarak uyanıyor. Aklınızda tutmanız gereken bir nokta: Bebeğinizin...
  5. Anne karnında ki bebek uyurmu ?

Anne karnında ki bebek uyurmu ?

Anne olmak bir kadına lütfedilmiş en kutsal vazife.Gebelik süreci anne adayı için zor bir dönem olsada en güzel duygulardan biri.Gebelik süresince anne adayı bebeğinin hareketleriyle heycanlanır,onu hissetmeye takip etmeye başlar.Anne adayının bebeği ile ilgili merak ettiği çok şey vardır.Bebeğim duyuyormu,bebeğim uyuyormu ? Anne karnın da bebek uyurmu konumuzun detayın da...

Sayfayı Paylaş