gebe
  1. esra ebru

esra ebru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bebek kesem küçük korkuyorum ...

Konu, 'Gebelik' kısmında esra ebru tarafından paylaşıldı.

meraba ... sizlere bi sorum olacak. bugün doktora gittim. 8hafta 2 günlük hamile olduğumu öğrendim. doktorum kesenin biraz küçük olduğunu ve kalp atışının başladığını söyledi. 10 gün sonra tekrar gelmemizi istedi. korkuyorum hepinizin dualarını bekliyorum .:d040:

ayşe&ramo bunu beğendi.
bebek kesem küçük korkuyorum ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin çok uyuması normalmi melekler korkuyorum

Bebeğin çok uyuması normalmi melekler korkuyorum

Bebeğin çok uyuması normal mi bir bebek tam olarak ne kadar saat uyumalıdır. benim 6 aylık bir kız bebeğim var çok uyuyor ya korkuyorum lütfen yardım edin bana
  2. bebeğim banyodan korkuyor ne yapmalıyım

bebeğim banyodan korkuyor ne yapmalıyım

merhaba bebeğim banyo yaparken çok korkuyor ve ağlıyor siz bebeğinizi nasıl alıştırdınız benim gibi acemi annelerede fikir verir misiniz hep ağlamasına dayanamıyorum yhaa :(
  3. Hamilelikte kesenin olması bebeğin olmaması

Hamilelikte kesenin olması bebeğin olmaması

gebelikte kesenin olması bebeğin olmaması,hamilelikte kesesi olup bebeğini göremeyenler,gebelikte kesede bebeğin olmaması,gebelik te bebeğin kesesi hakkında bilgiler Anne adayında bir takım sağlık problemlerinden dolayı embriyo kesesi oluşur fakat ultrason görüntülerinde bebek görülmez.Bu duruma boş gebelik diyoruz.Diğer bir adıda ”su gebeliği” dir. Halk arasında “ su hamileliği”...
  4. Kesenin Olup Bebeğin Olmaması

Kesenin Olup Bebeğin Olmaması

hcg değerim gebelik lehine kese boş,hamileyim ama bebeğin kesesi boş,boş gebelik nedir,boş gebelik nedenleri,boş gebelik belirtileri,boş gebelik hakkında bilgiler Anne adayında bir takım sağlık problemlerinden dolayı embriyo kesesi oluşur fakat ultrason görüntülerinde bebek görülmez.Bu duruma boş gebelik diyoruz.Diğer bir adıda ”su gebeliği” dir. Halk arasında “ su hamileliği” olarak...

Sayfayı Paylaş