gebe
  1. mstzg

mstzg Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebek kurabiyeleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında mstzg tarafından paylaşıldı.

Şimdi size yeni doğum yapacak anneler için güzel bir müjdem var.Hem yenidoğan bebeğinize hoşgeldin demek hemde gelen misafirlerinize ikramda bulunabileceğiniz şirinmi şirin kurabiyeler. Artık çok moda.Hastaneye ,eve gelen misafirlerinize,bebek mevlütünüzde ikram edebileceğiniz tatlımı tatlı kurabiyeler. Hatta bu kurabiyeleri her türlü özel gününüzde de kullanabilirsiniz.Doğum günleri,hoşgeldin bebek,sünnet,sevgilinize özel bir günde,nişan,düğün,nikah gibi aklınıza gelebilecek her türlü özel gününüzde kullanabileceğiniz hediye kurabiyeler.
    Üzerine istediğiniz yazıları ve mesajları yazdırabilirsiniz.Bu şirin kurabiyeleri görmek istermisiniz? O halde bana ulaşın.. :)

Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen yönetimle irtibata geçiniz.

edit by TİTAN

Bebek kurabiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşgeldin bebek kurabiyeleri:)

hoşgeldin bebek kurabiyeleri:)

hoşgeldin bebek kurabiyeleri bebek kurabiye kalıpları kurabiyeleri tarifi kurabiyesi tarifi kurabiyesi nasıl yapılır :)) Şimdilik kundaktayız ama..... ( hoş artık kundak da kalmadı ama çok zevkli bir çalışma oldu).... ....... biraz büyüsün, güzel tişörtler de giyecek inşallah............. ........ e tabi tavşanlı biberondan süt içerken üstümüzün kirlenmesini istemeyiz di...
  2. Smile Kurabiyeler

Smile Kurabiyeler

smile kurabiye Malzemeler 2 yumurta 1 su bardağı toz şeker 2 su bar nişasta 3 su bar un 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 250gr margarin süs için 1 tatlı kaşığı kakao(hamura renk vermesi için) yapılışı: margarin şeker yumurtayı elinle karıştıralımsonra nişasta un vanilya kabartma tozunu ekleyerek yoğuralım istediğiniz şekli verebilirsiniz örnekde görüldüğü gibi tepsiye...
  3. Bebek kurabiyelerim burada

Bebek kurabiyelerim burada

Bebeğiniz,çocuğunuzla ilgili özel günlerinizde,konuklarınıza ikram edebileceğiniz,el yapımı leziz butik kurabiyeler.İstenilen adette tek tek poşetlenerek gönderilecektir
  4. Evlilik kurabiyeleri

Evlilik kurabiyeleri

Evleniyormusunuz?Peki misafirlerinize nişanınızda,kına gecenizde,nikahınızda,düğününüzde ne ikram edeceğinizi düşündünüz mü?Ozaman sıkı durun...Hem size hatıra olabilecek misafirlerinizinde tatlı tatlı yiyebileceği çok şık kurabiyeleri öneriyorum.Çok moda şu günlerin vazgeçilmezleri arasına girdi bile. En güzelide bu kurabiyeleri istediğiniz modellerde yaptırıp üzerine istediğiniz...
  5. Minik Bebek Kurabiyeleri Siparişi alıyorum bu arada Selam :)

Minik Bebek Kurabiyeleri Siparişi alıyorum bu arada Selam :)

hastaneye gelen ziyaretçileriniz veya eve gelen ziyaretçileriniz için minik bebek kurabiyelerim sipariş alınır yapılır ve itina ile gönderilir :)

Sayfayı Paylaş