gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

Bebek odasına buhar makınası

Konu, 'Gebelik' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

bebek buhar makinası buhar makinası zararları bebek makinesi bebeklerde kullanımı kullanımı Selam kızlar.....anne olmus melekler ve anne adayı doguma hazırlık yapan melekler...... bebısımın odası hemen hemen hazır eksıgımız kalmadı sayılır....buhar makınası almayı dusunuyoruz odası ıcın ne dersınız?bebısı olmus anneler neyaptınız bu konuda?evımız kalorıferlı ve burun tıkanıklıgını onlemek ve rahat nefes almasını saglamak ıcın alalım dıye dusunuyorum ama arastırdım bıraz yararlı dıyen var zararlı dıyen var...kafam karıstı neypacagımı bılemedım.......kullanan varsa fıkırlerını beklıyorum...nekadar gereklı ne zararı var bılen varsa yardım etsın tehlıkelı bıseyı kızımın odasına koymak ıstemıyorum.....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Aralık 2010
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ilk defa duyuyorum dahada neler öğrencez bakalım .. valla bilmiyorum ama sayende bende öğreneceğim canım.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım buhar makinesi bizde var ama genelde çocukların burnu tıkanıp soğuk algınlığı geçirdiklerinde kullanıyorum bilmiyorum ki devamlı kullanan varmı:S

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    tamam canım sagol....
    arastırdım ıyıce doktorada sordum gerek olmadıgını soyledı....sureklı kullanan varmıs ama bazen saglıksız olabılıyormus bunuda ogrenmıs olduk....

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    benim var sinba cok memnunum hergün kullanmiyorum bogazimin kurudugunu hissettigim anda aciyorum soguk buhar üflüyo, bebis oluncada hergün kullanir miyim bilmiyorum deneyeciiiz bakem :)

Bebek odasına buhar makınası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buhar

Buhar

Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada buhar görmek gözün kör olmasina isaret eder. Kis zamaninda agzindan çikan buhan yaz günlerinde rüyada görmek, iç hastaliklarina ve saklanilmis sirlann asikareye çikmasina...
  2. Bebek odasını nasıl hazırlarım?

Bebek odasını nasıl hazırlarım?

Bebek odasını nasıl hazırlarım? Doğacak bebeğinizin odasını hazırlamak bir anne-baba için en zevkli iştir. Aylar öncesinden başlayan hazırlıklar, son aylara doğru daha da hızlanır ve bebeğiniz için en iyisinin hangisi olduğuna karar vermek sizin için daha da zor bir hal alır. Oysa bebeğinizin odasını hazırlarken dikkat etmeniz gereken unsurları bilirseniz işiniz biraz daha kolaylaşır....
  3. Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

beşikler en güzel genç odaları en güzel bebek odası takımları bebek beşikleri odaları Bebek bekleyen ailelerin en büyük derdidir bebek odası düşüncesi :D:D o yüzden sizler için yani siz sevgili melekitoşlar için bir kaç örnek toparladım :):) umarım beğenirsiniz :) ve o misler kokulu bebişlerinizi bu odalarda sağlıkla büyütürsünüz :):) güzel farklı tasarımda bebek odaları ve bebek...
  4. Bebek odaları yepyeni

Bebek odaları yepyeni

bebek odaları bebek odalar odalari erkek odaları erkek odası Herşeyin en güzeline layık bebeklerinize bu odalar benden :D
  5. 2014 Kız Bebek Odaları

2014 Kız Bebek Odaları

bebek odası modelleri, kız bebekler için bebek odası, bebek karyolası modelleri Şimdi ki bebekler bana göre oldukça şanslı. Bazen daha doğmadan önce dünyaya gelecek bebek için hazırlıklar aylar öncesinden başlıyor. Günümüz de ayrı bir bebek odası yapanların sayısı oldukça fazla... Hal böyleyken mobilya firmaları da farklı renk ve tasarımlarla bebek odası takımları ile mobilya kreasyonlarına...

Sayfayı Paylaş