Bebek odasına buhar makınası

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
Bebek odasına buhar makınası
bebek buhar makinası buhar makinası zararları bebek makinesi bebeklerde kullanımı kullanımı
Selam kızlar.....anne olmus melekler ve anne adayı doguma hazırlık yapan melekler......
bebısımın odası hemen hemen hazır eksıgımız kalmadı sayılır....buhar makınası almayı dusunuyoruz odası ıcın ne dersınız?bebısı olmus anneler neyaptınız bu konuda?evımız kalorıferlı ve burun tıkanıklıgını onlemek ve rahat nefes almasını saglamak ıcın alalım dıye dusunuyorum ama arastırdım bıraz yararlı dıyen var zararlı dıyen var...kafam karıstı neypacagımı bılemedım.......kullanan varsa fıkırlerını beklıyorum...nekadar gereklı ne zararı var bılen varsa yardım etsın tehlıkelı bıseyı kızımın odasına koymak ıstemıyorum.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben ilk defa duyuyorum dahada neler öğrencez bakalım .. valla bilmiyorum ama sayende bende öğreneceğim canım.

Tatlım buhar makinesi bizde var ama genelde çocukların burnu tıkanıp soğuk algınlığı geçirdiklerinde kullanıyorum bilmiyorum ki devamlı kullanan varmı:S

Tatlım buhar makinesi bizde var ama genelde çocukların burnu tıkanıp soğuk algınlığı geçirdiklerinde kullanıyorum bilmiyorum ki devamlı kullanan varmı:S
tamam canım sagol....
arastırdım ıyıce doktorada sordum gerek olmadıgını soyledı....sureklı kullanan varmıs ama bazen saglıksız olabılıyormus bunuda ogrenmıs olduk....

benim var sinba cok memnunum hergün kullanmiyorum bogazimin kurudugunu hissettigim anda aciyorum soguk buhar üflüyo, bebis oluncada hergün kullanir miyim bilmiyorum deneyeciiiz bakem :)

Geri