gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek odasını yerleştiriken nelere dıkkat edılerek yerleştırılmeli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebek odasını yerleştiriken nelere dıkkat edılerek yerleştırılmeli

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

bebek odasını yerleştiriken nelere dıkkat edılerek yerleştırılmeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ramazanda nelere dıkkat etmelıyız?

ramazanda nelere dıkkat etmelıyız?

Ramazan Ayı İçin Beslenme Önerileri Günümüzde sahura kalkmak yerine gece yatmadan önce yenilen yemek ya da kahvaltı tercih edilmektedir. Bu alışkanlıktan uzak durup; azalan öğün sayısını az ve sık yiyerek sahur ve iftar dahil 1-2 ara öğünle en az dörde çıkarmak gereklidir. Sahura kalkılmadan oruç tutulursa aç kalma süresi artacağından bolik hız düşer, halsizlik, başağrısı, yorgunluk ve...
  2. Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

beşikler en güzel genç odaları en güzel bebek odası takımları bebek beşikleri odaları Bebek bekleyen ailelerin en büyük derdidir bebek odası düşüncesi :D:D o yüzden sizler için yani siz sevgili melekitoşlar için bir kaç örnek toparladım :):) umarım beğenirsiniz :) ve o misler kokulu bebişlerinizi bu odalarda sağlıkla büyütürsünüz :):) güzel farklı tasarımda bebek odaları ve bebek...
  3. Bebeğimin odasını ne zaman ayırmalıyım ?

Bebeğimin odasını ne zaman ayırmalıyım ?

Kızlar bebeğim şu anda yanımızda yatıyor. Bu durum karşısında eşimde dırdırlanmaya başladı 9 aylık oldu bebeğim. Tam olarak hangi ayda bebeğimin odasını ayırmam gerekiyor. Ve ayırma sürecindeki tavsiyelerinize ihtiyacım var.
  4. bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

Bebek odası bebek takımları Arkadaşlar doğumlar yaklaşıyor bebek odasını bitiren arkadaşlardan fikir almak adına resimleri bekliyoruzzz
  5. Bebeğiniz ne kadarlıkken odasını ayırdınız ?

Bebeğiniz ne kadarlıkken odasını ayırdınız ?

Merhaba. Bebeğim 11 aylık ufaktan sıralıyor yakında yürüyecek gibi. Odası hazır yalnız odasında yalnız bırakmaya da korkuyorum doğrusu.Kalkmaya çalışırmı, ya durmazsam falan.Yanlış mı düşünüyorum? Siz ne zaman ayırdınız odaları ?

Sayfayı Paylaş