gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek Örgü Bere Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebek Örgü Bere Modelleri arıyorum ama lütfen yeni ve pratik örgü modelleri olsun kız erkek fark etmez nasıl olsa ikisinede örecem:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebek Örgü Bere Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri Bere delisiyim ben, üstekki pembe berenin hemen hemen aynisi halam ördü bana
  2. bebek şapka,bere örgü modelleri

bebek şapka,bere örgü modelleri

bebek şapka örgü modelleri bebek şapka bere modelleri bere örgü kadin forum orgu ornekleri sapka bebeklerinizin keltuş yada seyrek saçlı küçük şirin kafalarını soğuk kış günlerinde sıcak tutacak şapka,bere modeli:) buyrun meleklerim :)
  3. Örgü Bebek Elbise Bere Takım

Örgü Bebek Elbise Bere Takım

örgü bebek takımı örgü bebek elbise bere örgü bebek beresi Bebekleriniz için delik işli el örgüsü elbise ve bere takımı örneğiyle karşınızdayız melekler :) Bu güzel takımla gittiğiniz misafirliklerde herkes bebeğinizin kıyafetine bayılacak. Aman nazar olmasın, dikkat :D:D Bebe yünü 1 x 100 gr Örgü Düz örgü, Ajur, Zincir ve trabzan Şiş 4 mm, 5 mm Tığ 3 mm İlave 2...
  4. Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğinizi kış ayların da sıcacık tutacak atkı bere takımları farklı renk ve modeller ile bebeğinizi soğuk havalar da bir kalkan gibi korurken oldukça şirin modeller ile kıyafetlerini tamamlayıcı bir aksesuar olarak da yer alıyor. Sizler için bu yazım da minik prensesler için tığ işi örgü atkı bere takımları ile ilgili görselleri paylaşıyorum. Renkleri,...
  5. Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler

Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler

Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri yazımızda çok beğeneceğiniz çeşitli hayvan figürlerinden el örgüsü olarak işlenmiş bebek bere modellerini inceleyebileceksiniz. Aslında bebek örgülerinde hem değişik hem de şirin modeller motifler arıyorsanız uzakta değiller. Hayvan figürleri çok şirin sevimli örgüler oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Sıradan modeller değil de aslında bebeklere daha...

Sayfayı Paylaş