gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Bebek Özlemi Ceken Meleklerim Buraya Yazilin Toplu Tefriciye Okuyalim size

Konu, 'Gebelik' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim aranizda cogunuzun Bebek hasreti cektigini hatta yillarca bekleyeniniz var, gelinin isminizi yazin tüm Melekler bir olarak hepiniz icin tefriciye okuyalim.. Duasini niyetini Eylül yapacak insallah.. Rabbim tüm evlat hasreti cekenlere hayirlisiyla evlat nasip eder insallah Amin
    " Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi`l-ukadu ve tenfericu bihi`l-kurebu ve tukda bihi`l-havaicu ve tunalu bihirregaibu ve husnu`l-havatimi ve yusteka`l-gamamu bivechi-hi`l-keriymi ve ala alihi ve sahbihi fiy kulli lemhatin ve nefesin biadedi kulli ma`lumin lek."

Hadil Meleklerim kimler icin okuyalim kim bebe istiyor yazilin okuyalim :)

tuqqce bunu beğendi.
  2. SoNGüL.

SoNGüL. Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    ................Songül.......

3. Frozen3043

Frozen3043 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar slm aysefeyza ve umutluyum tefrıcıye okunmasını ısteyenlerden bır sıra yapaılmııımıı

4. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    olur smiy ben aysen canim katiliyorum birleselim okuyalim

5. Frozen3043

Frozen3043 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    huhuuuu canlarımmm
    - - - Updated - - -

umutluyumun adı gunayi onada okunacak kızlarrr heee

6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    eylulmehmetutku yasemın: ben yasinınızıde okurum topluca duanızıda ederım butun surelerı okurum namazınıda kılarım sızede haber verırım sızde kılarsınız kızlar

Son düzenleme: 8 Mart 2013
  7. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43

8. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bende bende :D

9. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    benıde yazın kızlar esmegul

10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

iyide kızlar sız zaten sırada degılmısınız tefrıcıye sırasında orda hep beraber daha hızlı gıdıyoruzda o yuzden dedım sımdı sıra metanımda hak gecmesın mi?

smiley ve ARZUZU bunu beğendi.
  11. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Aynenn mavı kelebek haklı siz zaten tefrıcıyye sırasındasınız hep beraber okuyorduk ama sız bılırsınız :d

12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    peki neden hepsine bir okumayalim o zaman niyet bir ise kizlar sira kimdeyse onun ismide yazilsin hepisinie topluca okuyalim.... Mavim Meta diyordun degilmi suan okunuyormu onunki yoksa daha baslanmadimi? Bildigim kadariyla fronunki bugün bitecek... Yani baslanmamis olmasi gerek... Tabi Metayadada razi ise ama eger baslanmadiysa Metaninkinide buraya katalim iste.. O tefriciye sirasi baskasina kalsin baska niyeti olana... Bebe isteyenlerininkini burda toptan okuyalim.. Karar sizin

SoNGüL. bunu beğendi.
  13. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kendın bılırsın smı ama ben oraya yazarım cunku metan ben sehır dısına cıkıcam dedı gerek yok ıkıncı bır tefrıceye bana gore ama sız burda okumak ıstersenızde karısmam yanı kendınız bılırsınız hem hepsıne nasıl okunacak herkezın kafası karısısr o nasıl olur ben bılmem kım kıme ne kadar okumak ısterse bence olmaz neyse sız bılırsınız :D:D

ARZUZU ve smiley bunu beğendi.
  14. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    benimki sadece melekler icin bir öneri canim, hepsi bebek icin tefriciye okuyor ve herkes herkese dagitiyor o zaman hepsi bir olup birlikte okusunlar, bizde yardim edelim... öbür topikde kim ne diliyor hangi sirada bilmiyorumki ben mavicim chatte sordum ok denildi bende acayim dedim konuyu... eylülde sagolsun bende duamizi okurum dedi...

15. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar isim toplanana kadar zaten biter metanınki neden taktınız bukadar anlamadım bukadar germeyelim metana okuyalım buraya yazılan isimler bitincede toplu okuyalım 2 güne biter daha sonra sıradan devam ederiz akışına bırakın kızlar bukadar yorum yapıp birbirimize yüklenmeyelim herkes bebek için dua ediyor ki smi zaten hamile bize yardım için açtı

smiley bunu beğendi.
Bebek Özlemi Ceken Meleklerim Buraya Yazilin Toplu Tefriciye Okuyalim size konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne olmak isteyen melekler sırayla birbirimize 4444 tane salat-ı tefriciye okuyalım

anne olmak isteyen melekler sırayla birbirimize 4444 tane salat-ı tefriciye okuyalım

isteyenler buraya adlarını yazsın sırayla hepberaber okuyalım olmazmı melekkerimm???????
  2. Melekler Detoks diyeti sizler için burada!

Melekler Detoks diyeti sizler için burada!

detoks diyeti detoks diyet listeleri önerileri hakkında bilgiler burada arkadaşlarım. Vücut dinlendiren ve temizleyen detoks hakkında sizlere daha önce detoks nedir merakınızı giderecek detoks hakkında bilgiler aktarmıştık. Detoks ile ilgili bilgilerin yanı sıra, sizlere para harcamadan güzelleştiren öneriler sunmuş ve bunun içinde detoks etkili limon diyeti önerisinde bulunmuştuk....
  3. Matruşka bebekler size özel melekler

Matruşka bebekler size özel melekler

matruşka bebek matruşka bebekler burada arkadaşlar. Matruşka ne demektir diye merak edenler için dün bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise sizlere çok güzel matruşka bebek hediye ediyoruz, hediye dediğimize bakmayın resimlerini sunuyoruz belki hoşunuza giderde matruşka bebek satın al dersiniz eşinize ya da sevdiğinize, olmadı gider kendiniz satın alırsınız :)
  4. Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız... Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı...
  5. Hatice Şendil Resimleri siz melekler için burada!

Hatice Şendil Resimleri siz melekler için burada!

Hatice Şendil Fotoları Hatice Şendil Fotoğrafları Bir çoğumuz Hatice Şendil'i Kurtlar Vadisi Pusu filminde Ebru karakteri ile tanıdık. Daha sonra geçen sezon ekranlarda olan Karadağlar dizisinde Gülhayat olarak gördüğümüz Hatice Şendil resimleri görsellerini bu sayfamızda sizlere sunuyor ve ünlü oyuncunun hayranlarına, işte Hatice Şendil fotoğrafları diyoruz:)

Sayfayı Paylaş