gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

bebek özlemi çekenlere...

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

bebek özlemi bebek özlemi çekenler Her kadın anne olmak ister fakat hemen istediği gibi anne olamayacağını tecrübeyle öğrenir...ben 11 aydır bebek istiyorum fakat henüz meleğim gelmedi bebisim BEBEĞİME...
    Senin kokunu duyacağım günün özlemiyle bekliyorum, umutlarımı yenileyip yarınlarıma ışık olacağın günü..Haberini alıp sevinçten boğazıma düğümlenen hıçkırıklarla aleme haykıracağım günü..Şimdi bekliyorum sadece sessiz ve yorgun yüreğimle ıssız limana demir atmış umutlarımla bekliyorum yeniden coşup dalgalanmayı yani seni bekliyorum bebeğim..Sessizce gelip kollarıma sığınmanı ve seni dünyada bütün kötülüklerden koruyabilecek kadar güçlü bir annen olacağını bil meleğim...Bütün özlemimle,bütün hasretimle bekliyorum gelmeni..
    ANNEN

guzmelegi, Ausencia, ulkum ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Oyyy canım benim biz de senin minik mercimeğinin göbişine düştüğü haberini dört gözle bekliyoruz Rabbim yardımcın olsun :)

ceylinn ve sheker_shey bunu beğendi.
  3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm ya inşllah Rabbimde sana o güzel duyguları tattırır....

sheker_shey bunu beğendi.
  4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Burada ne işin var demeyin nolur...
    sılam nisa yazını çooooooookkkk beğendim ve çok duygulandım.
    Tüm kalbimle senin için bebek isteyen herkes için müjdeli haberler diliyorum.
    İnşallah rabbim en yakın zamanda bebeğini gönderir canım.

ceylinn, sheker_shey, LALEZAR ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    inşallah mercimeğim gelcek :) Allah razı olsun seninde gönlündekiler hep önünde olsun canım :)
    inşallah tadarım ve kesinlikle ilk paylaşacağım yer burası olacak bu site bana çok şey kattı desteğiniz için teşekkürler :)

mrs m canım benim bu siteye ilk üye olduğumda senin hamiş haberine hep birlikte sevinmiştik şimdi meleğini çok şükür büyütüyosun ve inşallah bende meleğime kavuşurum sevincimiz yine birlikte artar :) yazımı bütün bebek isteyenlere ve bebek bekleyenlere armağan ediyorum :)

sheker_shey ve LALEZAR bunu beğendi.
  6. ygmr06

ygmr06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel yazmışsın Allahım en kısa zamanda bebek versin

7. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    amin canım inşallah hep isteyenlere nasip olur :)

ulkum, sheker_shey ve LALEZAR bunu beğendi.
  8. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    canım Rabbim en kısa zamanda sanada nasip eylesin bu güzel duyguyu sabır tatlım inşş gelicekbak bende 12 bekeledim tam senem bitti dedim meleğimi göndermiş Rabbim inşş sende en kısa zamnda kavuşacaksın inşş

9. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    inşallah canım nasip olurda benimde yüzüm güler senin gibi :)

10. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim seni bana gönderdiği an mutluluk kelimesi yeniden anlam kazanacak,dünya dönerken gökyüzü bir başka parlayacak ...Senin gelişinle bebeğim yaşamımız anlam kazanacak yarınlara güvenim tam olacak...Belki sabırsız bir annen olacaktı fakat gelişini beklerken sabrı öğrendim bebeğim..Minik ellerini tutup sana ninniler diyeceğim günlerin özlemindeyim sadece sabırsız mı oluyorum?Babanla yüzüne bakıp senin büyümeni,yarınlarını,nasıl bir insan olacağını hayal etmeyi bekliyorum bebeğim öğrendiğim sabrımla beraber gün geçtikçe büyüyor hasretin içimde ...

Mevlana, sheker_shey, LALEZAR ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  11. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Canim arkadasim.Topigini daha önce ziyaret edemedim,anca firsatim oldu.Yazini okuyunca cok duygulandim birtanem.Allahim sana,bana ve isteyen herkese en tez zamanda nasib etsin insallah.Eminim, bebegin senin gibi annesi olacagi icin cok sansli bir cocuk olacak.Insallah seni daha fazla bekletmez.Öpüyorum,grsrz...

LALEZAR bunu beğendi.
  12. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    inşallah canım yaa bizlerede Rabbim en kısa zamanda nasip ederde hasretimiz diner inşalllaaaahhhh!!!!öpt.bye!

LALEZAR bunu beğendi.
  13. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    :bebiss::bebeğim::bebem::emzirme::gezme::leylek:erkek bebe:

LALEZAR bunu beğendi.
  14. izgil85

izgil85 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim inşallah bu beklediğin son ayın olur...inşallah Rabbim bu ayı size hayırlı kılar inşallah gönlüne serin serin sular serpilir...dualarım seninle canım benim öpüyorum seni

LALEZAR bunu beğendi.
  15. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim en kisa sürede senide bebegine kavustursun, herseyin bi zamani var bende cok bekledim en ummadik anda geldi bebegim darisi senin basina insallah dualarim seninle cnm

yesi ve LALEZAR bunu beğendi.
bebek özlemi çekenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. özlem  çekenler  için  yazdığım şiirleri  yayınladğım  köşe  :)  :(

özlem çekenler için yazdığım şiirleri yayınladğım köşe :) :(

Yine gelecekmisin sevgili, Yaşatacakmısın bu üzüntü kederi, Devam ettirecekmisin bu çaresizliği, Düşündürtcekmisin yine kendini, Boş hayallere takacakmısın yine beni, Özletecekmisin bana yine seni, Ver bana artık sevgini, Uzat dokunamadığım ellerini, Uzaktan dik yine bana gözlerini, Hissettir bana o nefesini, Özledim şimdiden seni, Yapma be...
  3. Bebek özlemi çekenlere

Bebek özlemi çekenlere

Ben bu sayfada bebek özlemi çekenlerin yüreklerinden kopan sevgilerle bebeklerine seslenmelerini paylaşmak istedim. Sizde güzel şiirler bulup eklerseniz sevinirim. Umarım beğenirsiniz.
  4. bebek özlemi çekiyorum

bebek özlemi çekiyorum

selam hanımlar 3 yıllık evliyim 2 senedir korunmuyoruz ve bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Doktor aslında hiçbirşeyiniz yok sağlıklısınız dedi ama yinede olmuyor:( gebelik takvimi varmış sanırım bana bunla ilgili bilgi verirmisinis hangi günler hamile kalabilirim hamilelik takvimi bilgelirini buraya yazarsanız bende ona göre takip ederek hamile kalma şansımı belki artırabilirim şimdiden çok...
  5. erkek bebek özlemi

erkek bebek özlemi

selam hanımlar bende ikiz annesi biri olarak üçüncü kez hamileyim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim ama beni yanlış anlamayın iki kızdan sonra bir oğlum olmasını çok istiyorum tabi öncelikle sağlıklı bir bebek olsun herşeyden önemli o size bir sorum olacak aranızda bilen varsa lütfen paylaşırsa sevinirim erkek bebek belirtileri varmıdır bebeğimin erkek olup olmadığını ultrasona girmeden...

Sayfayı Paylaş