bebek özlemi çekenlere...

Canım benim hasretini çok iyi anlıyorum, Rabbim tez vakkitte isteyen herkese bebek özlemi çeken herkese bir an önce nasip etsin inşallah...

Birgün gelicek ve senide anne olarak görücez. :) Dua edicem hep senin için :) teyze olmak için sabırsızlanıyorum :) Allahım yardımcınız olsun
Canım benim ya burayı nasıl buldun sen kuzum :tik:
Allah razı olsun canımcım dediğin gibi inşallah sana en kısa zamanda teyze olduğunun haberini veririm ve seninde hayırlı haberlerini alırım inşallah canım...

file.ashx
<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD width="100%" align=left>Bebeğime Mektup
Dalgalar okşasın kıyıları
Penceremin arkasında
Doğsun güneş,batsın isterse,bana ne...
Benim gözlerim gözlerinde bebeğim,
Badem şekerim...
Dokunamam yanaklarına
İncinir diye tenin,
Benim elim ellerinde bebeğim
Pamuk şekerim...
Yelpaze misali okşarken gözlerini kirpiklerin,
Onlardan bir tel <LINKZ id=linkz11><NOBR Lrvci="linkzHighlighted_4176" target="blank">olayım</NOBR></LINKZ> bebeğim.
Gece gündüz ayrılmadan yanından,
Bekçisi olup ışıltının,
Tane yaş düşürmeden yanaklarına,
Orada tükensin ömrüm,yıllar boyunca
Hayat çiçeğim benim...
Ömür su gibi akarken
Ayaklarının altından,
Köprü olsun bedenim,
Islanmasın tek bir yerin.
Sevgi yumağım benim...
Atarken adımlarını,<LINKZ id=linkz9><NOBR Lrvci="linkzHighlighted_4171" target="blank">yeni</NOBR></LINKZ> umut ve aydınlıklara,
Sakın dönüp arkana bakma,
Kalbinde olacağım ben senin.
Serpil TAŞYÜREK
</TD></TR><TR><TD width="100%"></TD></TR></TBODY></TABLE><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD width="100%" align=left>
</TD></TR><TR><TD width="100%"></TD></TR></TBODY></TABLE>

Allahım ömür ver bebeğimi geldiğini görecek kadar ....
Bir an dinmez mi özlemi,hiç mi dinmez acısı ....
Unut hep yeşillenen fidanım ama umutsuzlukta diğer bir dalı...
Umursamaz görünsemde içim hep seninle ne olur gel bebeğim...
Gönder Allahım yavrumu ; dindir Allahım içimdeki yangınımı ...:cry::bebiss:

Okadar duygulandım ki anlatamam ... ben bekarım evlenmedim ve aklıma hiç bir zaman çocuğum olurmu yada şuyum olsun buyum olsun diye birşey gelmedi.. hatta bazen hamile kadınları gördümmü aman ben bebek falan istemiyorum diyordum ben doğuramam korkarım yada utanırım diye cvp veriyordum soranlara ... ama şimdi bakıyorumda annelere hamişlere bebek isteyenlere nekadar güzel birşeymiş bebek istemek bebek beklemek .. Yüce Rabbime sizler için dua ediyorum

"ALLAHIM TÜM KULUNA BU DUYGUYU NASİP ET YARABBİM HAYIRLISIYLA BUYUTMEYİ VE SAGLIKLI EVLAT NASİP ET SEN BUYUKSUN O KUDRET SENDE YARABBİM.."

Sılam canım benim sen bizlerin gözünde bebeğine canını bile verebilecek bir ANNESİN .. seni sewiyorum dünyanın en tatlı geleceğin ANNESİİ......

Anneler gününde küçük bebeğin konuşamıcak biz güzell annelerimin gözlerinden öpüces onlar yerine..

Okadar duygulandım ki anlatamam ... ben bekarım evlenmedim ve aklıma hiç bir zaman çocuğum olurmu yada şuyum olsun buyum olsun diye birşey gelmedi.. hatta bazen hamile kadınları gördümmü aman ben bebek falan istemiyorum diyordum ben doğuramam korkarım yada utanırım diye cvp veriyordum soranlara ... ama şimdi bakıyorumda annelere hamişlere bebek isteyenlere nekadar güzel birşeymiş bebek istemek bebek beklemek .. Yüce Rabbime sizler için dua ediyorum

"ALLAHIM TÜM KULUNA BU DUYGUYU NASİP ET YARABBİM HAYIRLISIYLA BUYUTMEYİ VE SAGLIKLI EVLAT NASİP ET SEN BUYUKSUN O KUDRET SENDE YARABBİM.."

Sılam canım benim sen bizlerin gözünde bebeğine canını bile verebilecek bir ANNESİN .. seni sewiyorum dünyanın en tatlı geleceğin ANNESİİ......

Anneler gününde küçük bebeğin konuşamıcak biz güzell annelerimin gözlerinden öpüces onlar yerine..
Belencim çok güzel yazmışsın canım inşallah Rabbim seninde ömründe her istediğini yerine getirmene yardımcı olsun...Evet bende senin gibi bekarken hiç düşünmezdim hamilelik doğum bana uzaktı bunlar şimdi 3 yıllık evliyim ve 1 yıldırda bebek istiyoruz hani sabırsızız ya biz insanoğlu belki Rabbim sabrımın sınırlarını zorluyor ve dediğin gibi geleceğin annesi olurum inşallah :)

öff nasıl yazmışsn bunları ya nasıl bi içtenlikle öyle etkindm ki anlatamam çünkü senden çok farklı deilim allah gönlüne göre versn inş böyle yürekten istemen öyle güzelki

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN.
EY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM
EY KAİNATIN BİR TEK YARATICISI OLAN YÜCE RABBİM
EY YARADILMIŞLARIN BİR TEK YARADANI
EY KİMSESİZLERİN KİMSESİZLERİN KİMSESİ
EY BÜTÜN GÜZEL İSİMLERİ KENDİNDE BULUNAN ŞANI YÜCE ALLAHIM
SONSUZ ŞÜKÜR VE SONSUZ HAMD SANADIR.
RABBİM HERTÜRLÜ SIKINTI VE MUSİBETTEN SANA SIĞINRIZ
SEN HERŞEYİ HAKKIYLA BİLEN VE DUYANSIN
SANA AÇILAN ELLERİMİZİ KAPINDAN BOŞ ÇEVİRME RABBİM
HZ.MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE VE SİLSİLEYİ ALİYYENİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BU MÜBAREK İNSANLARI ARAYA VESİLE KILARAK SADECE SENDEN DİLİYOR VE SADECE SENDEN İSTİYORUZ RABBİM.SEN HERŞEYE KADİR OLAN SIN.ALLAHIM BÜTÜN EVLAT HASRETİ ÇEKEN
DOSTLARA VE BANA YARDIM EYLE.OL EMRİNİ BİZLERE DE SUN RABBİM
SENDEN BAŞKA GİDECEK YERİMİZ SENDEN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEMİZ YOKTUR RABBİM
SENDEN GELDİK DÖNÜŞÜMÜZDE SANADIR YA RABBİ
BİZİM DUALRIMIZI KATTINDA EKSİKSİZ VE NOKSANSIZ BİR ŞEKİLDE KABUL BUYUR YA RABBİ.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
DUALARINIZI BEKLİYORUM DOSTLAR NEOLUR BANADA DUA EDİN

Geri