gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bebek patikleri çok şekerler

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bebek patikleri Bu renk renk bebek patikleri ve ayakkabıları keçeden yapılmış..Ancak buna benzer suni keçe ya da polar kumaşlarla da yapılabilir..Battaniye dikişi ile dikilip kurdelelerle süslemişler.Hem pratik hem de çok renkli.

bebek patikleri çok şekerler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinize çok şirin patikler!

bebeğinize çok şirin patikler!

şirin patikler en şirin patikler
  2. Bebek Yeleği,Çok Şeker

Bebek Yeleği,Çok Şeker

Yelek iki renkle tunus işi yapılıyor..İnek motifide daha sonra yapılarak üzerine dikiliyor..Gerçi beni biraz uğraştırdıysa da değdi..Biraz minik minik oyaladı beni.. İneğin detaylı görüntüsü de aşağı da..
  3. hepsi birbirinden şeker bebek patik modelleri

hepsi birbirinden şeker bebek patik modelleri

bebek şekeri modelleri bebek şekeri patik patik yapımı modelleri bayılacaksınız
  4. Çok şirin bebek patikleri

Çok şirin bebek patikleri

Birbirinden şirin ve sevimli bebek patik modellerini sizlerle paylaşıyorum şu bir gerçek ki bebeklerin herbirşeyleri hakkaten çok şirin oluyor tıpkı bu patikler gibi:D
  5. Çilekli çok şirin bebek patikleri

Çilekli çok şirin bebek patikleri

Bebekler daha doğmadan onun için yapılan hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri, bebeğin cinsiyetine göre farklı renk ve modeller ile kış ayların da çok kullanışlı oluyor. Özellikle bebek patik modelleri, onların minik ayaklarını sıcacık tutarken hastalıklara karşı da koruma altına alıyor. Tabi bu kadarla da kalmıyor ve bebek patik modelleri onların kıyafetlerini tamamlayan şirin...

Sayfayı Paylaş