gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek sahibi olmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba bende bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır şuan regl dönemimdeyim kanamam var ama sırtımda ve kasıklarımda sancıda var hiç böyle olmazdı.çok merak ediyorum yardımmmmm

2. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canim adet oluyorsan buyuk ihtimalle hamile degilsin ben bir senedir istiyorum ama olmuyor takma kafana hersey yolundaysa olur ama yine de emin olmak icin adetin bitince test yap

bebek sahibi olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk sahibi Olmak İstiyorsanız İyi Beslenin

Çocuk sahibi Olmak İstiyorsanız İyi Beslenin

Çocuk sahibi Olmak İstiyorsanız İyi Beslenin Sigara, aşırı kafein alımı ve bunun gibi başka zararlı alışkanlıkların, üreme sistemine zarar verdiği bilinen bir gerçek. Eurofertil Üreme Sağlığı Merkezi Medikal Direktörü Dr. Hakan Özörnek, “Ne yediğimiz, ne tür beslenme alışkanlıklarına sahip olduğumuz, hatta ne kadar zararlı alışkanlığa sahip olduğumuz, bir gün bir çocuk sahibi olmamıza engel...
  2. Murat Boz Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak İstiyor

Murat Boz Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak İstiyor

eliz sakuçoğlu murat boz murat boz eliz sakuçoğlu biyografi ve sevgilisi Bence Muraz Boz Türk örf ve adetlerine ters olan bu açıklamasından sonra çok tepkiler alacak :dil::dil: MURAT BOZ 'EVLENMEK İSTEMİYORUM; AMA ÇOCUĞUM OLSUN İSTİYORUM' DEDİ Şarkıcı Murat Boz ile 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu geçtiğimiz gece Nişantaşı’nda eğlendi. Eliz Sakuçoğlu’nun örgülü saçları...
  3. Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

MERHABA ARKADAŞLAR KOCAMAN BİR SENEYİ GERİDE BIRAKTIK BENİM BU SENEDEN TEK DİLEĞİM HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR BEBEK ....BAKALIM NE ZAMAN GELECEK? HEPİNİZİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM VE YENİ YILDA BURADA BULUŞMAK DİLEĞİYLE:asigim:
  4. Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Selam kızlar benim dudaklarım çok ince ve yüzümde en beğenmediğim yer dudaklarım arkadaşlarıma bakıyorum ne güzel dudakları var sırf bu yüzden belirgin renklerde ki rujları süremiyorum acaba nasıl dolgun dudaklara sahip olabilirim bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum

benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum

merhabalar benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum ama bayanlarda bu kan grubu riskliymiş doktor pozitif olsun diye iğne vuruyormuş acaba bu iğnehamileykenmi yoksa hamilelikten öncemi vuruluyor bilgisi olan varmı acaba

Sayfayı Paylaş