gebe
  1. Meyragokturk

Meyragokturk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebek şampuanları ve diğer bakım ürünleri hakkında...

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında Meyragokturk tarafından paylaşıldı.

Merhabalar:) 10 aylık bir bebeğim var ve onun cildi hassaslaşınca fark ettim ki bebeklerimizin gıdaları kadar ciltlerinin de beslenmeye ihtiyacı var. O günden beri de dogal ürünler kullanmaya çalışıyorum. birkaç doğal ürün denedim. geçenlerde bir kozmetik markete girdiğimde bübchen markası hakkında bilgi verdiler dikkatimi çekti ve birkaç ürününü satın aldım iyi geldi bebeğime oldukça. belkı istediği gibi ürünü bulamayanlar vardır diye konuyu paylaşmak istedim. umarım işinize yarar. unutmadan fiyatları da çok uygun ve kolay da bulunuyor ürünler deneyin derim. ::)

Bebek şampuanları ve diğer bakım ürünleri hakkında... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

mustela kullananlar mustela bebek ürünleri kullananlar bübchen bebek bakım seti bakım seti ürünleri forum sevgili anneler ve anne adayları Allah nasip ederse şubatta miniğime kavuşucam inşallah sağlıkla gelsinler tüm bekleyen anneler içinde hayırlı doğumlar diliyorum ben özellikle tecrübeli annelere ve bnm gibi alışveriş için sabırsızlanan adaylara sorma istiyorum hangi marka bakım ürünlerini...
  2. Bebek ve çocuklara ciciler (Değerlendirilmiş ürünlerden)

Bebek ve çocuklara ciciler (Değerlendirilmiş ürünlerden)

Hamarat meleklerim, bebeklerinize ya da çocuklarınıza evdeki ürünleri değerlendirerek kendi modanızı yaratın.Bakın çok güzel fikirler var.:orkide: Eski kazaklardan yapmışlar bakın şu kadınlara :D:D
  3. Bebek ve Bakımı

Bebek ve Bakımı

bebek bakımı, çocuk bakımı, bebek nasıl bakılır, bebek sağlığı, sağlıklı bebek, anne ve bebek, yeni doğan bebek bakımı Yazın müjdecisi bahar mevsimi, çocuklar açısından ‘hastalık mevsimi’ olarak değerlendirilebilir. Bu aylarda hava değişimlerine, virüslere ve polenlere bağlı olarak minikleri etkileyen hastalıklar daha çok ortaya çıkıyor. Ailelerin, bahar hastalıklarına karşı uyanık...
  4. Orly oje ve tırnak bakım ürünleri kullanıyorummm

Orly oje ve tırnak bakım ürünleri kullanıyorummm

Herkese yaz ayları yaklaşıken cıvıl cıvıl olmak adına:ohoh: ORLY ojeleri kullanmalarını :kiss: tavsiye ediyorum şu renklerin güzelliğine bakın:d014: hemde sağlık dostu, :slm:
  5. Prematüre Bebek Bakımı Hakkında Bilgiler

Prematüre Bebek Bakımı Hakkında Bilgiler

prematüre bebek bakımı, prematüre bebek nedir, prematüre bebekler Normal doğum haftasını tamamlamadan erken haftalar da doğan bebeklere prematüre denir. Ben de bir ikiz prematüre annesi olarak ikizlerim doğduktan sonra konu ile ilgili internetten birçok araştırma yapmıştım. Prematüre bebek annesi olmak gerçekten çok zor ve sorumluluk isteyen bir olay. Küçücük bedenleri bile kucağına alırken...

Sayfayı Paylaş