gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bebek Telsizi Tavsiye ( weewell )

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bebek telsizi tavsiye Fiyatları farklı arkadaşlarım, beko, arçelik, arzum, philips, chicco, kraft, vs vs liste uzadıkça uzuyor ama sizleri çin araştırmalarımız sonucunda genelde annelerin weewell marka bebek telsizi kullandıklarını ve bu üründen memnun olduklarını gördük.
    Fiyatları 70-350 tl arasında değişmektedir. Fiyatlar ise ürünün özelliklerine göre değişmektedir.

Tüm telsiz modellerinin fiyatlarını gitti gidiyordan görmek için TIKLAYINIZ

BAĞZI TELSİZ MODELLERİ

ßeLeN bunu beğendi.
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bizim eve kesinlikle bir tane lazım cunku bebeğimin odasını ayrı hazırlamayı planlıyorum =)

Bebek Telsizi Tavsiye ( weewell ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Telsizi Nasıl Seçilmeli ?

Bebek Telsizi Nasıl Seçilmeli ?

bebek telsizi bebek ağlaması bebek telsizi nasıl seçilir Teknolojinin gelişmesiyle birlikte herşey kolaylaştı melekler :) Eskiden çocuklarının ağlamalarını duymama korkusuyla bebekler ebeveynlerin odalarında yatırılırdı. Günümüzde bebek telsizleri sayesinde bu sorun ortadan kalktı. Koyuyorsunuz telsizi bebeğin yanıbaşına, diğer makineyi de odanıza, bebeğiniz gık dese sesini duyuyorsunuz....
  2. ikiz bebek arabası tavsiye

ikiz bebek arabası tavsiye

merhaba ikiz bebeklere hamileyim bir buçuk ay sonra inşallah doğum yapacam hazırlıkları hızlandırdım çünkü doktorum doğumun erkende olabileceğini söyledi bebeklerimin çoğu ihtiyacını aldım ama ikiz bebek arabası konusunda çok kararsızım piyasada farklı modeller var yan yanamı yoksa arka arkaya mı ikiz bebek arabası alsam hangi modeller ve markalar daha kullanışlı olur fikir verirmisiniz
  3. modern erkek bebek isimleri tavsiye

modern erkek bebek isimleri tavsiye

selamlar üç ay sonra inşallah bir oğlum olacak ama henüz isim konusunda bir karar vermedik bana peks duyulmamış modern erkek bebek isimleri önerirmisiniz
  4. erkek bebek odası tavsiye

erkek bebek odası tavsiye

belam melekler birkaç ay sonra kısmet olursa bir oğlum olacak odası için hazırlık yapıyoruz oda takımı konusunda kararsız kaldım bana erkek bebek odası için tavsiye edebileceğiniz marka model varsa önerileri alabilirmiyim sizler bebeğiniz için hangi oda takımını kullanıyorsunuz nasıl memnunmusunuz
  5. kız bebek odası tavsiye

kız bebek odası tavsiye

selam melekler bana kız bebekler için bebek odası tavsiyesinde bulunurmusunuz sizler kızınız için hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz nasıl memnun kaldınızmı aranızda kız bebek odası takımı kullanan varsa tavsiye ve önerileri alabilirmiyim

Sayfayı Paylaş