gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebek Tulum Modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bebek tulum modelleri bebek tulum mont anlatımlı modelleri anlatımlı Ben aslında anlatacak birşey bulamıyorum yani daha doğrusu anlatımlı bebek tulum modeli yapmayı valla bilmiyorum. Dışarıdan birisi olarak yeni doğacak bebeğime ararken görsellerden bulduğum değişik harika bebek örgü ve tulum modellerini sitenize ekleyim dedim e bu da benim doışarıdan biri olarak sizlere yardımım olsun dimi.

Derya Baykal Bebek Patik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Derya Baykal imzası taşıyan ve kapatılan KanalTürk'te kadın programı yapan sevgili Derya'nın misafirleri tarafından işlenmiş el işi göz nuru harika bebek patiği örneklerini bu galerimizden...
    Bebek örgü Yelek modelleri
    SadmiN tarafından
    Bebekler için değişik kişiler tarafından yapılmış her rengi bulunan basit ama şık duran örgüden yapılmış bebek yelek modellerini bu görsel galeriden sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlarım.

bebek örgü tulum modelleri (1).jpg bebek örgü tulum modelleri (2).jpg bebek örgü tulum modelleri (3).jpg bebek örgü tulum modelleri (4).jpg bebek örgü tulum modelleri (5).jpg bebek örgü tulum modelleri (6).jpg bebek örgü tulum modelleri (7).jpg bebek örgü tulum modelleri (8).jpg bebek örgü tulum modelleri (9).jpg bebek örgü tulum modelleri (10).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mart 2016
  2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bebek Tulum Modeli
    buda cici olmuş paylaşımın için sağol

Bebek Tulum Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

bebek örgü uyku tulumu örgü uyku tulumu bebe tulumu Akşamları bütün bebekler üstlerini açar melekler :) Geceleri sık sık uyanır, üstlerini örteriz ve her defasında da üstlerini açılmış olarak buluruz. En iyisi siz gelin bebeğinize şık bir uyku tulumu örün. Böylece gece üstünü ince örtersiniz ve ne kadar açılırsa açılsın, bebeğiniz de üşütmemiş olur :tik: Şiş: 6.5 mm Örgü: Pirinç...
  2. Çocuk Ve Bebek Tulum Modelleri

Çocuk Ve Bebek Tulum Modelleri

Sponsor Bağlantılar Eminim ki şirin uyku tulumlarını çocuklarınız çok beğenecek. İkizlerin yeşil uzaylı formundaki komik tulumlarına bayıldım. Siz? Kurbağa görünce aklıma hep öpünce prens olan kurbağa prens geliyor. :))) Desen olarak çok şık ama bir o kadar farklı bebek tulumu nasıl? Size tavsiyem bu modelde ki gibi i çi kürklü tulumlar seçmenizdir. Bu sayede çocuğunuz...
  3. Örgü Bebek Tulum Modelleri

Örgü Bebek Tulum Modelleri

Bebek Tulum Modelleri El Örgüsü Bebek Tulum Modelleri Bebek giysileri arasında özellikle tulumlara bayılıyorum çok şirin oluyorlar, altları bezli olunca totoları daha da bir tatlı görünüyor tulmda :D:D:D:D Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için bebek tulum örnekleri sunuyor ve bu tulumları istediğiniz renkteki iplerle örebilirsiniz diyoruz :)
  4. 2014 Örgü Bebek Tulum Modelleri

2014 Örgü Bebek Tulum Modelleri

bebek tulum modelleri, örgü tulum modelleri, tığ işi tulum modelleri Kış aylarının her yaştan kişilerin gereksinimi olan örgü modelleri bebekler ve çocuklar içinde büyük bir ihtiyaçtır. Henüz bağışıklık sistemi fazla gelişmeyen bebekleri kışın soğuk ve sert havaların olumsuz etkilerinden korumak için onları sıcacık tutmalıyız. Örgü tulum modelleri bebekler için kış aylarında çok kullanışlı...
  5. Minik Bebeklere Örgü Tulum Modelleri

Minik Bebeklere Örgü Tulum Modelleri

Malum kış aylarının en soğuk zamanlarını yaşıyoruz. Çoğu yer kara teslim olurken birçok yerde insanlar mümkün olmadıkça soğuk olduğu için dışarı bile çıkmak istemiyorlar. Böyle havalar da özellikle bağışıklık sistemi henüz gelişmeyen bebekleri koruma altına almalı ve onları oldukça sıkı giydirmeliyiz. İnce kıyafetler bebeğinizi ısıtmaya yeterli olmayacaktır. Bebek örgü modelleri ile bebeğiniz...

Sayfayı Paylaş