gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhabalar. Bebeğim için annemin diktiği yün yastığı kullanıyorum ama memnun da değilim, terletiyor. Bir de yapış yapış oluyor v ikide bir söküp tekrar didip dikmek zorunda kalıyorum.Yataşta gördüm fena değil ama size de danışmak istedim, ne tavsiye edersiniz?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Canim kucukse bebegin zaten yastik kullanma. Cocuk dr un soylemedimi hic? Hem bebegin kac yasindaki?? Bebek esyalari satan yerlerden alabilirsin bebekler icin engin yumusak bi yastik:)

bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlara tavsiyeler*

Kızlara tavsiyeler*

kızlara tavsiyeler genç kızlara tavsiyeler erkeklerden genç kizlara kızlar için © Asla gercekten düsündügün seyi söyleme. Asla! © Her zaman anlasilmaz ol © Aylar evvel tartisilmis bir konuyu gündeme getir, hir cikar. Yillar evvelki bir olayi gündeme getirerek devam et. © Erkegin her sey için özür dilemesini sagla. © Agla ve "Hep senin yüzünden" de. © Adamin cantasina, elbisesinin...
  2. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  3. Bebek yastıkları

Bebek yastıkları

bebek yastıkları nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar miniklere özel güvenli yastık çeşitlerini sizler için hazırladım arkadaşlar boğulma önleyici yastıkklar ayrıntılı bilgiye BURDAN ulaşabilirsiniz
  4. kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)
  5. tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

Merhaba anneler.genç bir anneyim ben ve tecrübesizim maalesef.vitamin şuruplarından almak istiyorum.çünkü çok iştahsız ve yeterli bir şekilde besinleri alamıyor oğlum. araştırırken internette buldum multimini şurupları diye bir ürün için iyi demişler ama tam emin olmadan alamam.vitamin şurupları konusunda önerileriniz nedir?siz neler kullanıyorsunuz?bir de zararları var mı?

Sayfayı Paylaş