gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bebek yelegi anlatımı

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bebek yeleği anlatımlı anlatımlı erkek bebek yeleği erkek yelekleri yelekleri YouTube - bebek yelegi anlatımı

bebek yelegi anlatımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Bakımı Mutlaka Bakin [Resimli Anlatım]

Bebek Bakımı Mutlaka Bakin [Resimli Anlatım]

emzirme teknikleri çocuk nasıl yapılır resimli anlatım bebek nasıl yapılır resimli anlatım cocuk nasil yapilir anlatim Bebeklere masaj nasıl yapılır? Banyoda nelere dikkat etmeli? Nefes almayan ve boğulan bir bebeğe nasıl ilk yardım uygulanır? Tüm bu soruların cevapları ve fazlası burda Meleklerim :) Buyrun .... BEBEK MASAJI Masaja Başlarken... Bebek masajı rahatlatıcı,...
  2. Anlat

Anlat

beni bir kelime ile anlat cevapları Anlamaya çalışmak herşeyi anlamlandırmak dünyayı ne zor geliyor insana.... Sabrı anlat bana... Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma? Özlemi anlat bana... Göğünde kanat çırpan vuslat kuşları Nereye konarlar yorulduklarında? Ayaz yemiş sevdaların bakışlarındaki...
  3. Resimlerle bebek bakımı anlatımı

Resimlerle bebek bakımı anlatımı

resimli bebek yelekleri YENİ DOĞMUŞ BİR BEBEK NASIL KUNDAKLAMALI Kundağın faydaları Kundaklama bazı bebekler için yatıştırıcı olmasının yanında uyurken yüzüstü dönmelerine engel olduğu için SIDS önlemi olarak da faydalıdır. Bebekler kendileri dönebilecekleri zamana kadar kundaklanabilirler Tüm bebekler kundaklanmayı sevmediği için işaretleri iyi gözleyin ve onun...
  4. Bebek Emzirme Yastığı , Şemaları ile Anlatım

Bebek Emzirme Yastığı , Şemaları ile Anlatım

emzirme yastığı emzirme yastık, yapılışı nasıldır, malzemeleri nelerdir, resimleri, ne demektir, hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz. Bebeğinizin ve kendi sağlığınız için ; Emzirme minderi ile artık bebeğinizi rahatça, sırtınız ağrımadan, doğru emzirme pozisyonunda rahatça tutarak emzirebilirsiniz. Bu buluş bebeğin emzirme veya biberon ile beslenmesinde hem anneye hem de...

Sayfayı Paylaş