gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Bebek Yelek Modelleri Burada

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

bebek yelek modelleri örnekleri yelek örnekleri süveter modelleri örnekleri yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Bebek yelek modelleri burada melekler hiç başka yerde aramayın :D:D kışa hazırlık yaptığımız şu günlerde deyip bebek patik modellerini sizlerle paylaşmıştık şimdi onlarla kombin yapın diyede buu yelek modellerini paylaşıyoruz melekler :D:D ( çocuk doğurasım geldi yahu )
    işte modellerimiz :)

sevde 7 bunu beğendi.
  2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    onu bulamadım ama şöle bir örnek var canım eğer istersen

Yakadan 66 ilmek ile başlayıp 3 sıra haroşa örün. 4 ilmek haroşa 8 ilmek düz den sonra 1ilmek artırıp 2 ilm. düz örüp tekrar 1 ilm artırın. (kol için artırım.)9 ilmek düz Yine kol için artırımın aynısını yapıp 16 ilmek düz örün. Yine kol için arttırım yapın ve 9 ilm.örün kol için artırım yapıp 8 düz 4 ilm. haroşa orun.
    4 sıra düz örgü örüp 3 sıra haroşa örerek 22 artırma deliği yapın. Kolları kesip bedene istediğiniz örneği koyup örün.

Bebek Yelek Modelleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek yelek modelleri

Bebek yelek modelleri

Değişik kız ve erkek bebek yelek modelleri.
  2. Bebek yeleği modeli şemalı

Bebek yeleği modeli şemalı

şemalı bebek yelekleri 0 yaş bebek yelekleri yeleği ölçüleri yakalı yeleği beyaz etek uçları renkli desenli modelleri Minik bebeğiniz için çok kullanışlı beyaz bebek yeleği ve şemasıyla birlikte yapılışını sizlerle paylaşıyorum YAŞ: 0-1 (Büyük beden ölçüleri parantez içindedir.) MALZEMELER: ANCHOR "Bebe" el örgü ipliği. Renk no: 1090 Beyaz, (Yaklaşık 100 gr.) 3.5 numara 1 çift örgü...
  3. 2012 bebek örgü modelleri yelek modelleri en şirin örnekler burada!

2012 bebek örgü modelleri yelek modelleri en şirin örnekler burada!

2012 bebek örgü modelleri 2012 bebek yelekleri 2012 örgü bebek yeleği, modelleri örnekleri burada arkadaşlarım. 2012 örgü bebek patik modelleri konumuzdan sonra, bebek bekleyenler için, şirin mi şirin 2012 bebek örgü modelleri ve 2012 örgü bebek yelekleri modellerini sunuyoruz arkadaşlarım. Anne mi olacaksınız yada anneanne mi, bebeğiniz için şirin yelek örgü örnekleri mi arıyor sunuz? O halde...
  4. Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli - Asimetrik Bebek Yeleği Örneği. Kızlar ben Asimetrik Bebek Yeleği Modeli arıyorum sizden kendi bebekleriniz için ördüğünüz asimetrik modelleri bekliyorum.
  5. Şemalı Çiçekli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Burada

Şemalı Çiçekli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Burada

çiçekli bebek yeleği çiçekli bebek yeleği yapılışı Sevgili melekler, doğduktan sonra dünyanızın merkezi haline gelecek olan meleğinize bir yelek örmeye ne dersiniz ? Hem vaktinizi değerlendirmiş hem de yolcunuza giydireceğiniz kullanışlı bir yelek modeli örmüş olmak için aşağıda sizlerle paylaştığımız şemalı çiçekli bebek yeleği modelini inceleyebilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş