gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

'bebek yüzlü sevmem'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

sema öztürk bebek yüzlü kadınlar bebek yüzlü güzeller yüzlüler [​IMG]
    OYUNCU-SUNUCU SEMA ÖZTÜRK, BEBEK YÜZLÜ ERKEKLERDEN HOŞLANMADIĞINI AMA BİRLİKTE OLACAĞI İNSANDA YAKIŞIKLILIK ARADIĞINI SÖYLEDİ: YAKIŞIKLI VE KARİZMATİK ERKEK SEVERİM..

Geçtiğimiz yıl Cem Davran'la birlikte rol aldığı 'Avrupalı' filmiyle ilk kez sinemada başrole yükselen Sema Öztürk, hakkında merak edilen ayrıntıları samimi bir şekilde Arena dergisine anlattı. Zuhal Hamzaoğlu'nun kısa sorularına kısa ama özlü yanıtlar veren Öztürk, yakışıklı erkekte ısrarlı olduğunu da vurguladı. İşte, güzel oyuncunun eğlenceli sorulara verdiği 'dürüst' yanıtlar...

* Siyah mini bir elbise mi daha seksi, kırmızı bir ruj mu?
    Benim için siyah elbise...

* Oyunculuk mu sunuculuk mu?
    Tabii ki oyunculuk...

* Fettan kadını oynamak mı, asil hanımefendiyi mi?
    Savaşçı, güçlü, smart girl (akıllı kız) oynamayı tercih ederim ama henüz kadınlar için öyle senaryolar yazılmıyor.

KALBİM NE DERSE...
    * Fırtınalı, tutkulu aşklar mı, huzurlu dingin ilişkiler mi?
    Fırtınalı ve tutkulu aşklar...

* Aynı meslekten bir sevgili mi yoksa başka alandan biri mi?
    Kalbim kimde karar kılarsa o! Başka kriterim yok.

* Sizce hangisi fedakarlık? Sevgilinizle maç izlemek mi, erkek erkeğe yapılacak bir programa göz yummak mı?
    Maç izlemeyi severim. Dolayısıyla onun için katlanacağım bir durum olmaz. Bu koşullarda erkek erkeğe yaptıkları programa göz yummak fedakarlık olur benim için...

BAKIŞLAR SEKSİDİR
    * Bir ilk randevu için tercihiniz akşam yemeği mi yoksa kahve randevusu mu?
    Kahveyi tercih ederim.

* Yakışıklı (baby face) erkekler mi, çirkin ama karizmatik erkekler mi?
    Baby face erkekleri sevmiyorum ama yine de yakışıklı olmalı. Aynı zamanda da karizmatik!

* Olgun bir erkek mi, yaşıtınız mı?
    Yakın yaşlarda olmamızı tercih ederim.

* Bir erkekte en seksi bulduğunuz şey?
    Bakışlarından daha seksi bir şey yok bence.

* Konuşkan ve komik bir erkek mi, cool bir erkek mi?
    Konuşkan ama bir o kadar da gizemli olanlar...

gecce

'bebek yüzlü sevmem' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek yüzlü olmak istermisin

bebek yüzlü olmak istermisin

bebek yüzlü olmak için bebek yüzlü olmak olmanın yolları cildimizi nasıl beyazlatırız yüzümüzü nasıl beyazlatırız İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz. Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü...
  2. ''Sevme beni...''

''Sevme beni...''

Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime.. Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin...
  3. bebek yüzlü Hande

bebek yüzlü Hande

Güneşi Gördüm filimi ile yoğun tempoda çalışan ünlü oyuncu Hande Subaşı güzelliği ile büyülüyor.... 'ÇİRKİNLEŞTİRMEYİ BAŞARAMADILAR!' TÜRKİYE ESKİ GÜZELİ HANDE SUBAŞI, ŞU SIRALAR 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' FİLMİNDEKİ KISA VE ETKİLEYİCİ ROLÜYLE ADINDAN BAHSETTİRİYOR. Filmde üç çocuk annesi Doğulu bir genç kadını canlandıran Subaşı, oyunculuğuyla büyük takdir topluyor. İlk sinema filminde olumlu...
  4. bebek yüzlü olmayı ister misiniz?

bebek yüzlü olmayı ister misiniz?

bebek yüzlü olmanın yolları güzel yüzlü olmanın sırları İşte size bebek gib i bir yüze sahip olmanın yolları.Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz. Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın,...
  5. Bebek Yüzlü "Nate" Uyuşturucuyla Yakalandı...

Bebek Yüzlü "Nate" Uyuşturucuyla Yakalandı...

Gossip Girl dizisinde 'Nate Archibald' karakterini canlandıran bebek yüzlü aktör Chace Crawford uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı. Teksas'taki bir İrlanda barında, üzerinde 60 grama yakın marihuanayla yakalanan 24 yaşındaki aktör, yargı süreci başlayana kadar tutuklu kalacak. Ailesiyle birlikte Meksiko'da yaptığı tatilden dönen Crawford'un yanında, gazetecilik eğitimi alan ablası...

Sayfayı Paylaş