gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

bebekelrımı sahıp cıkamadım

Konu, 'Gebelik' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

ben 9 +6 haftalık hamıs olaraak 3 gun once bebekermı kaybettım .ıkızdıler bebeklerıme sahıp cıkamadım .allahım neden aldın nları benden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım kendini suçlama çünkü bu konuda kimsenin suçu yok olmaz, olamaz kader, kısmet meselesi bu. Onların kısmeti yokmuş bu dünyada, aksi halde istediğin kadar iyi bak yinede gelirlerdi bu dünyaya.
    Geçmiş olsun diyor ve en kısa zamanda evlat sahibi olmanı diliyorum. Allah sabır versin.

3. bircehavva

bircehavva Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    funda arkadaşım dünyada nasibi olanlar dünyaya gelir kendini üzme ALLAH sana sabırlar versin lütfen dikkat et üzüntüyle şirke girme olur mu
    yaradan RABBİME SIĞIN DUA ET VERENDE ALANDA O dur.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,

Öncelikle durumunuza çok üzüldüğümü ifade etmek isterim. Yanlız atladığınız birşey var. Hikmetinden sual olmaz onun. O diler alır o diler verir. Artı bunun sizin için hayırlımı hayırsız mı olduğunu bilemesiniz. Hiç bir annem bu tür bir durumda bence üzülmeli, ama sizin gibi düşünmemeli. Zira bakınız Bakara suresinin 216. Ayetinde ne denilmektedir.

Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.

Mevlana ve elvin berfin bunu beğendi.
  5. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    çok üzüldüm funda... rabbim inşallah en kısa zamanda sağlıklı ve sana sımsıkı tutunacak bebek ya da bebekler gönderir inşallah. neden diye sorgulama hepsi allahtan. ama şundan emin ol sağlıklı bebek ancak güçlü olur ve anneye sımsıkı tutunurmuş. düşen bebeklerin nerdeyse tamamı gelişimini gösteremediği için gidermiş... benim doktorumun dediği tek şey "sağlıklı güçlü bebek anneyle kalır ama sağlıksız özrü olan bebek gider" şeklindeydi. allah inşallah seni yine müjdeler.

SadmiN bunu beğendi.
  6. cücük

cücük Forum Okuru

Rabbim sabir versin canim, ama sadmine katiliyorum. Her serde vardir bir hayir. Hayirda serrde Allah c.c. dan geliyor. Bu dünya bir sinav dünyasi.
    Böyle isyan etme cok günah, Allah c.c. yardimcin olsun canim.

7. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Allah sana sabir versin. Insallah en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin. Kendinide hic bosu bosuna suclama isyan da etme. Veren Allah alan yine Allah´tir. Doganin kanunu bu.

bebekelrımı sahıp cıkamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek sahıbı olmak ısteyenler haydı buraya...

Bebek sahıbı olmak ısteyenler haydı buraya...

[B]Çocuk sahibi olmak en keyifli,en zor ve vazgeçilmez bir sanattır. İnsanın gerçekten kendini başka bir boyutta hissettiği bir döneme girmek isteyen bazı kadınlar hiçbir sıkıntı yaşamadan kolayca hamile kalır. Kimileri içinse hamile kalmak, zahmetli ve sıkıntılı bir dizi yöntem, prosedür ve test anlamına gelebilir.Siz de çocuk sahibi olmaya karar veren çiftlerdenseniz işte...
  2. Bebeğim ne kadar uyumalı?

Bebeğim ne kadar uyumalı?

Farklı ekollerden uyku eğitimi uzmanlarının genelde üstünde anlaşabildiği konulardan biri de gündüz uykusunun gece uyanmalarını çok etkilediği. Aşağıdaki liste rehber niteliğinde, her çocuk tabi ki farklı. Bu listeden de faydalanarak çocuğunuzun günde toplam kaç saat uyuduğunu bir hafta boyunca gözlemleyin. 10 -11 aylık bir bebek günde 14 saat uyuyorsa ve bunun 4 saati gündüz uykusunda...

Sayfayı Paylaş