gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebekfix bu bebefix sitesinden alışveriş yapan avrmı memnun mu?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Konuyu güncel tutalım ki,size cevap vermek isteyen olursa görsün ... :)

bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. staj dosyası örnekleri sitemizde var mı ?

staj dosyası örnekleri sitemizde var mı ?

Kızlar stajda iken dosya hazırlamak ayrı bir dert bu itibarla staj başlamadan staj dosyası örnekleri varsa bana bilgi vreir misiniz lütfen ?
  2. Elbisekolik sitesini duyan var mı kızlar?

Elbisekolik sitesini duyan var mı kızlar?

Selam, Bu siteden alışveriş yapmak istiyorum daha önce alışveriş yapmış olan var mı? Tasarımları eşsiz görünüyor gerçekten de, Türkiye'de bulunmayan modeller. Birkaç model alacağım ama önerilerinizi de bekliyorum eğer alışveriş yapan olduysa.
  3. alışveriş siteleri

alışveriş siteleri

alışveriş klubu alışveriş siteleri merhaba kızlar, online alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyormusunuz güendiğiniz önerdiğiniz siteler varmı? ben en cok e bebek ten sipariş veriyorum ertesi gn kargo elime ulaşıyor ve çok memnunum
  4. Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Tüm gebelerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri de alışveriş zamanıdır.Toplum olarak da hep bekle bekle hele bi sekizinci aya gir ondan sonra hazırlarsın denir.Ama ben bekleyemedim.Acil olarak ilk anda lazım olacaklarımı aldım.Ama insan tecrübesiz olunca neler alacağını nelerin gerçek anlamda yararlı veya gereksiz alınmaması gerekenler neler bilemiyor.Ben de hem bana hem de gebe olan...
  5. Grimm kardeşler kim bilgi var mı sitede?

Grimm kardeşler kim bilgi var mı sitede?

Bir masal yazarı vardı Grimm kardeşler.Onlar hakkında bilgi var mı sitenizde? Hangi masalları yazmışlardı?

Sayfayı Paylaş