gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Bebekler anne karnından sesleniyor

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bebekler anne karnında herşeyi hissederler...Kimbilir belki konuşuyorlardır...Ne mi konuşuyorlar....Buyrun melekler:esra: .-ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari...
    2.-icme su sigarayi kadın ya bogulacam burda.

3.(ikizler konusmaktadir..)

- allah kurtarsin kardes..
    - eyvallah..

4.-safak 210, safak 209, safak 208....

5.-icme su vijkiyi kardejim yaa. 7 aylık bebegi sarhoj ettiniz..

6.ikizler
    - ben çıkıyorum melis,10 dakkaya kadar dönmezsem polis çağır!

7.- bu dünyaya çocuk olarak gelmek istemiyorum selin!
    - eşşek zeki..ne olarak gelecen..30 yaşında mı çıkcan ordan..

8.- Şimdi 9 ay 10 gün sonra çıkacağıma göre..bi hesap yapsak..9*30+10..hmm 280 gün..yaa nasıl dayanıcam ben burda o kadar..eğlendircek de bişi yok ki ortamda..ne bilgisayar almış annem ne televizyon..neyse yaa. ya bir fil olarak doğsaydım onların hamileliği çok daha uzun sürüyor..yaşasın sadece 9 ay 10 gün sonra çıkcam burdan..heyyo liii laa lii
    - pollyanna bi susar mısın uyumaya çalışıyorum!

9. hihihi onlar beni beklerken barbi bebeğimi yollicam önden..dumur olsunlar hihihi

10.yahya kemal beyatlı doğmak üzere..
    - artık demir almak günü gelmişse zamandan
    meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

11.william shakespeare doğmak üzere bu sefer de..bu biraz daha önce oluyo tabi..
    - çıkmak mı,çıkmamak mı..işte bütün mesele;
    çıkıyom anasını satiim

12.-ulean 5 aydır tekmeliom!!! du ben bunu bi ısırayımm...

13.- ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda? he, sorarım size? ama nerden duyacaklar, işleri güçleri kız mı erkek mi..

14. sampiyonlar ligi maci var iceride sen burda ütü yapiyosun anne yaa.. babamızın hayrına mi tekmeliyoruz..

15.bu kordonu modifiye ettiricem ulan ben ne bu boyle ip gibi , şöyle afilli bisi taktiricam ,, daraldim zaten burada...

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    :D çok hoşmuş emeğine sağlık canım :D

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    :D:D vay be bebeklere bak nelerde düşünürler

Bebekler anne karnından sesleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin anne karnında ölmesi..

Bebeğin anne karnında ölmesi..

bebeğin anne karnında ölmesi anne karnında ölen bebeğin belirtileri ölü bebek belirtileri bebek ölümünün ölümü Bebek bekleyen bir anne adayı için en korkunç ve dramatik olay doğuma az bir süre kala bebeğin kaybedilmesidir. Hiç arzu edilmeyen bu durum ne yazık ki zaman zaman karşılaştığımız bir gerçektir. Her yıl sadece Amerika Birleşik Devletlerinde 26.000 ölü doğum olgusu yaşanmaktadır. Anne...
  2. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  3. Anne KArnında bebek

Anne KArnında bebek

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
  4. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...
  5. anne karnındaki bebeğin inadı :)

anne karnındaki bebeğin inadı :)

bebek tekmeleme bebek hareketleri Selam kızlar, inanıyorumki birçok hamile kadının yaşadığı bir olaydır bütün gün tekme atar durur karnında ama nezamanki özelikle babası :) ellerini göbeğiize koydugunda tekmelemeyi bırakır sizdede çok oluyormu :)

Sayfayı Paylaş