gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Bebekler Doğumdan Sonra Gerekli Olan Malzemeler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Hanımlar bebeklerinizi kucağınıza aldığınızda artık ona cicilerini giydirme zamanı gelmiş bulunmaktadır :) daha önceden aldığınız bebişleriniz için gerekli eşyaları kullanma vakti.Şimdi neler gerekiyor onları yazalım :)

-Tulum
    -Bodyler
    -Temizleme havluları
    -Anakucağı
    -Patik, eldiven, bere, çorap
    -Mendil, önlük
    -Hırka, yelek
    -Minik boy bebek bezleri
    -Battaniye
    -Biberon
    -Emzik
    -Toz mamalar • Önlük
    -Biberon ısıtıcısı
    -Biberon fırçası
    -Dişlik
    -Tırnak Makası
    -İlaç kaşığı
    -Vücut termometresi
    -Göbek bağı bandı
    -Burun aspiratörü
    -Islak mendil
    -Çocuk bezi
    -Kulak pamuğu
    -Pişik kremi
    -Şampuan, bebek sabun, bebek kremi
    -Küvet ve filesi
    -Bebek banyo süngeri
    -Banyo termometresi
    -Oyuncak
    -Başlıklı havlu
    -Mama tabağı ve kaşığı
    -Bebek bardağı
    -Babycook
    -Mama sandalyesi
    -Önlük

Bebekler Doğumdan Sonra Gerekli Olan Malzemeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumdan Sonra Bebeğinizde Yapılması Gereken Testler

Doğumdan Sonra Bebeğinizde Yapılması Gereken Testler

doğum sonrası yapılan testler doğumdan sonra yapılan testler doğumdan sonra ne yapılır doğum sonrası bebeğe bebeğe tetkikler Gebelikte Yapılan Tarama Testleri Gebelikte olası kromozom anormalliklerini taramak amacı ile yapılan testler iki grupta incelenebilir. Bunlardan ilki kesin tanıya olanak sağlayan Amniosentez (bebeği çevreleyen amniotik sıvıdan örnek alınması) ve yaşa bağımlı...
  2. DoĞumdan Sonra

DoĞumdan Sonra

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Doğumdan sonra vücutta olan değişiklikler

Doğumdan sonra vücutta olan değişiklikler

Doğumdan sonra gebelikte büyümüş olan rahim yavaş yavaş küçülmeye başlar. Bu amaçla da sık sık kasılır. Annenin kırkı çıktığında rahim tümüyle eski haline dönmüş olacaktır. Bebeği emzirmek bu sürecin hızlanmasına yardım eder. Kasılmalar fazla olabilir ve rahatsız edebilir, ama birkaç gün içinde azalacaktır. Doğum sonrası ilk günlerde kanlı, miktarı fazla bir adet kanaması gibi, sonra pembe,...
  4. 2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ?

2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ?

Arkadaşlar ben sebepsiz 2 düşük yaptım.Doktorlar birşey diyemediler. Şimdi korkuyorum yine aynısı olur diye, acaba benim durumumda olup anne olan varmı içinizde?
  5. Doğumdan sonra bebeğin kafasının şiş olması normalmi?

Doğumdan sonra bebeğin kafasının şiş olması normalmi?

doğumdan sonra bebeğin kafasının şiş olması,yeni doğan bebeğin kafasında şekil bozukluğu,yeni doğan bebekte skalp ödemi,sklap ödemi hakkında bilgiler Bebek doğar doğmaz veya doğumda birkaç gün sonra kafasında bir şişlik ve şekil bozukluğu olduğu izlenebilir. Bunun çeşitli nedenleri olabilmekle beraber en sık neden kaput suksadeneum ve sefal hematomdur. Kaput suksadenum (Caput succedaneum)...

Sayfayı Paylaş