gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebekler için hangi cam rende den almalıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeğim için cam rende almak istiyorum. Aslında ben normal rende kullanıyordum ama kayınvaldem bana cam rende kullanmamın daha sağlıklı olacağından bahsetti. Bende size yazma ihtiyacı hissettim. Gerçekten cam rendeler daha mı sağlıklı, kullanıyor musunuz tavsiye ediyor musunuz ? Her hangi bir markası varmı yoksa hepsi aynı mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Elbette ki cam hayatımızın her aşamasında bizimle.Özellikle mutfak eşyalarında da içerdiği sağlık sebebiyle tercih edilen cam eşyalar, bebeklerimizin kullandığı biberonlarda da kendini göstermektedir.Cam biberonların temizliği de kolay olmaktadır.Bu sebeple kullanacağınız rendenin de cam olması hijyen açısından önemlidir.Sizin için kendi bebeklerime kullanıdığım cam rendenin resmini ekliyorum.Bu rendeyi her züccaciyede bulabilirsiniz :tik:

bebekler için hangi cam rende den almalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek emziriyorum hangi vitaminleri almalıyım

bebek emziriyorum hangi vitaminleri almalıyım

1 aylık bebek ne kadar süt içer 3 aylık bebek ne kadar anne sütü almalı 2 kaç ml süt içer 3 kaç ml Emzirme döneminde annenin besin öğeleri gereksinmeleri nelerdir? Enerji : Sağlıklı bir annenin günde ortalama 700-800 ml süt salgıladığı esas alındığında emziklik döneminde günlük enerji gereksinmesine...
  2. Saçlarımız İçin Hangi Vitaminleri Almalıyız

Saçlarımız İçin Hangi Vitaminleri Almalıyız

saç dökülmesi hangi vitamin eksikliğinden olur saç dökülmesi hangi vitamin eksikliğinden kaynaklanır a e c vitaminleri Vücudumuzun vitaminlere ihtiyacı vardır...Vücudumuz gibi saçlarımızında vitaminlere ihtiyacı vardır...Saçlarımızın mat, donuk veya kuru olup saç derimisizin pul pul dökülmesinin bütün nedeni aldığımız eksik vitaminlerdir... İşte bu sorunlardan kurtulmanız için gerekli...
  3. Saçlarınız İçin Hangi Vitamini Almalısınız

Saçlarınız İçin Hangi Vitamini Almalısınız

saç dökülmesi hangi vitamin eksikliğinden kaynaklanır Saçlarımızında en az vücudumuz kadar vitamine ihtiyacı vardır...Peki ama hangi vitaminleri almalıyızki saçımıza iyi gelsin saçımızı beslesin :tik: Mat ve donuk saçlar kuru ve kaşıntılı saç derisi bize çok tatsız anlar yaşatabilirler. Bu gibi durumlarda kendinizi üzüp ümitsizliğe bırakmamalısınız. Bunun nedeninin vücudunuzda bazı...
  4. Hangi Klimayı Almalıyım 2011

Hangi Klimayı Almalıyım 2011

hangi klimayı almalıyım 2011 en iyi klima hangisi 2011 klima tavsiyesi en iyi hangi almalıyım Hangi klimayı almalıyım, hangisi iyi, klima tavsiyesi, alınınr, tavsiyeniz.. Veee yaz geldi çattı meleklerim, bu sıcaklarla başetmenin en iyi yolu tabiki akdeniz bölgesinde ve ege bölgesindeki insanlar için ( tüm bölgeler sıcak yahu sayarken anladım ) klima. Mobideko.Com bizler için şu anda...
  5. Bebekler için nasıl araba koltuğu almalı?

Bebekler için nasıl araba koltuğu almalı?

bebekler için en iyi araba koltuğu hangisi,bebekler için hangi marka araba koltuğu daha iyi,bebekler için araba koltuğu alırken nelere dikkat etmeli,bebek koltuğu hakkında bilgiler Bebek koltuğu belirli yaş aralığında ki bebekler için zorunlu hale gelmiştir. Ayrıca bebek koltuğu bebeğinizin araç içinde ki güvenliğini en üst düzeye çıkarmaktadır. Ayrıca trafiği sorun olan şehirlerde...

Sayfayı Paylaş