gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebekler neden parmak emer biri yardım etsin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim bebeğim neden parmaklarını emiyor ya, 7 aylık tontik bi kızım var adı Elif ablaları bu benim kızım durmadan parmaklarını emiyor, mama veriyorum almıyorda bunun tam olarak sebebi nedir. Bilen var mı ?

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Misafirimiz, Sorunuzun cevabina istinaden asagidaki linkimizden bilgi alabilirsiniz...

http://www.meleklermekani.com/cocuk...er-neden-parmaklarini-emerler.html#post723283

SadmiN bunu beğendi.
  3. bosver

bosver Forum Okuru

ben bir ablayım enim kardeşimde 6 aylık parmıgını emiyor ama yemek yiyiyor. bebeğinizi doktara götürun.

Bebekler neden parmak emer biri yardım etsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler Neden Ellerini Emerler

Bebekler Neden Ellerini Emerler

bebekler neden ellerini emerler Bebekler Neden Ellerini Emerler yada neden emerler ? Hiç düşündünüz mü :) Bu konu hakkında neti araştırdım ama çok fazla bir bilgiye ulaşamadım. Aslında bebeklikten çıkmış ve 3-10 yaş arasındaki çocukların ellerini emmesiyle ilgili bağzı açıklamalar olsada bebeklerle ilgili net bir bilgi yok. Şimdi şöyle yapıyoruz. Katılımla bu konuya kendi aramızda açıklık...
  2. Bebekler Neden Parmaklarini Emerler?

Bebekler Neden Parmaklarini Emerler?

bebekler neden parmak emer, parmak emmek, bebekler, parmak konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Parmak emme, normal çocuklarda herhangi bir pisko-patolojik etken olmaksızın 3-4 yaşlarına kadar görülen bir olgudur.parmak emmenin çocuk psikolojisinde çocuklarda bir uyum ve davranış problemi olarak görülmemesi için bazı kriterleri karşılaması gereklidir. Bebeklerin çoğu...
  3. Bebeğim emmiyor emerken ağlıyor emmekte istemiyor ne yapmalıyım.

Bebeğim emmiyor emerken ağlıyor emmekte istemiyor ne yapmalıyım.

Kızlar bebeğim bir türlü emmiyor ve emmek istemiyor. Emerkende bebeğim sürekli ağlıyor. Emzik verdiğimde onuda atıyor. Bu durumda olsaydınız sizler ne yapardınız. Ben ne yapmlıyım?
  4. Bebekler neden baş parmaklarını emerler ?

Bebekler neden baş parmaklarını emerler ?

bebekler neden parmak emer,bebekler niye baş parmaklarını emerler,bebeklerin baş parmak emmesi zararlımıdır,bebekler niye elini emer Bebekler hayatlarının ilk iki senesinde parmaklarını ve etraflarında buldukları birçok şeyi ağızlarına sokmaya çalışırlar. Bebekler süt emerken huzur bulurlar. Bu nedenle anne sütüyle emzirilen bebekler, annelerinin onlardan uzaklaşması veya biberon emerken...

Sayfayı Paylaş