gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bebekler ve dostları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ne kadar benziyorlar değil mi :)

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bebekler ve dostları
    Ay ben yerim onları yer yer:DÇok tatlılar ya hem kendileri hem de sahipleri.Şunlara bakın ya çok sevimliler ve de çok komikler:zuha:Benim köpek fobim var ama yine de uzaktan severim.

Bebekler ve dostları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadas ve dost arasindaki fark

arkadas ve dost arasindaki fark

Arkadaş evinize geldiğinde misafir gibi davranır… Dost geldiğinde buzdolabını açıp istediğini alır…. Arkadaş senin ağladığını görmez Dostunun omuzu ise senin gözyaşlarınla ıslanır Arkadaş davetine katılınca bir paket hediye ile gelir.. Dost sana yardım etmek için erken gelir; toparlanman için geç gider Arkadaş, onu o yattıktan sonra ararsan rahatsız olur Dost neden bu kadar geciktiğini...
  2. şeytan ve dostları

şeytan ve dostları

Bir gün Şeytan, dünya çapında konvansiyonel bir toplantı için tüm dostlarını çağırmış. Açılış konuşmasında demiş ki: Müslümanların Camilere gitmesini engelleyemiyoruz. Kur'an okumalarını ve gerçekleri öğrenmelerini de engelleyemiyoruz. Allah ve elçisi ile sağlam ilişkiler kurmalarını da engelleyemiyoruz. Allah ile bir kere bağlantı kurduklarında üzerlerindeki gücümüz kırılıyor. Dostları...
  3. Şeytan ve dostları

Şeytan ve dostları

Bir gün Şeytan, dünya çapında konvansiyonel bir toplantı için tüm dostlarını çağırmış. Açılış konuşmasında demiş ki: Müslümanların Camilere gitmesini engelleyemiyoruz. Kur'an okumalarını ve gerçekleri öğrenmelerini de engelleyemiyoruz. Allah ve elçisi ile sağlam ilişkiler kurmalarını da engelleyemiyoruz. Allah ile bir kere bağlantı kurduklarında üzerlerindeki gücümüz kırılıyor....
  4. Dost ve Arkadaş...

Dost ve Arkadaş...

Arkadaş evinize geldiğinde misafir gibi davranır · Dost geldiğinde buzdolabını açıp istediğini alır · Arkadaş senin ağladığını görmez · Dostunun omuzu ise senin göz yaşlarınla ıslanır · Arkadaş davetine katılınca bir paket hediye ile gelir · Dost sana yardım etmek için erken gelir; toparlanman için geç gider · Arkadaş, onu o yattıktan sonra ararsan rahatsız olur · Dost...
  5. Sivilcelerin Dostları ve Düşmanları

Sivilcelerin Dostları ve Düşmanları

sivilceye iyi gelen şeyler sivilce düşmanı yiyecekler İnsanların büyük çoğunluğu hayatlarının belli zamanlarında mutlaka sivilcelerle uğraşmak zorunda kalırlar melekler :) Gerek ergenlik zamanı, gerek psikolojik ya da fizyolojik sebeplerle meydana gelen sivilcelerin dost ve düşmanlarından bahsetmek istiyoruz sizlere :) Akne deri gözeneklerinin tıkanarak sivilceler ve iltihaplı...

Sayfayı Paylaş