gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bebekler ve kediler nasıl tadlular

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

bebekler ve kediler nasıl tadlular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kediler ve Bebekler cok tatlilar:))

Kediler ve Bebekler cok tatlilar:))

Şüphesiz herşeyin küçüğü çok güzel ve sevimli. Ancak hepsinden öte çok farklı bebekler birbirine öylesine benziyorki. İşte size kanıtı: Alintidir...
  2. Kedinizi Nasıl Beslemelisiniz?

Kedinizi Nasıl Beslemelisiniz?

kedilere nasıl davranmalıyız kediye yumurta verilirmi kediler peynir yer mi tavuk ciğeri besin değeri kedilere tatlı verilirmi Kedinizin Beslenmesi Kediler insanlara muhtaç değildir. İnsanlar olmadan da onlar kendilerine bakabilirler. Fabrikalarda yapılan hazır kedi mamalarında gerekli olan geliştirici maddeler, yüksek besinli albümin, yağ, karbonhidratlar bulunmaktadır. Sağlıklı ve...
  3. kedim var ve bebek istiyorum.

kedim var ve bebek istiyorum.

hamilelikte kedi tüyü 2 buçuk yıldır bir kedimiz var ve eşimle onu inanılmaz seviyoruz.2 ay öncesine kadar bebek fikrimiz yoktu ama 2 aydır bebek istiyoruz ve kedimiz bizi çok düşündürüyor. Aslında ona çok iyi bakıyoruz aşıları ve bakımına çok özen gösteriyoruz. Ondan ayrılmayı kesinlikle düşünemiyorum ama evde kedisi olupta aynı zamanda bebeği olanlar yada hamile olanlar varsa deneyimlerini...
  4. hamileyim ve bir kedim var bebeğe zararı olurmu ?

hamileyim ve bir kedim var bebeğe zararı olurmu ?

Merhaba.Evde kedi besliyorum ve gbe olduğumu öğrendim.Şu durumda kedinin bebeğime bir zararı olurmu nelere dikkat etmeliyim ?
  5. Yavru kedinin bakımı nasıl olmalı?

Yavru kedinin bakımı nasıl olmalı?

Hayvan sevenlerin çoğu sokakta bulduğu ya da annesinin terk ettiği yavru kediyi sahiplendiğinde bu minicik yavruya nasıl bakacağını merak ederler. Öncelikle yavru bir kedinin bulunduğu ortam sıcak olmalıdır. Yavru kedinin daha tüyleri henüz çıktığından, kendisini sıcak tutacak yağı ve tüyü olmaz. Buna en kolay çözüm minik bir kutu edinmeniz ya da kedi evi almanızdır. Yavru kediye böyle bir...

Sayfayı Paylaş