gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeklerde reflü belirtileri ve bu belirtiler nasıl tedavi edilir,

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlarım bebeğimin reflü olmasından korkuyorum. bebeklerde relü nasıl anlaşılır, çocuklardaki reflü bulguları teşhis ve tedavisi tam olarak nasıl ortaya çıkıyor. Sanki benim çocuğum reflüymüş gibi geliyor. Tam olarak belirtileri neler, nelere dikkat etmeliyim. Çocuğumu bu sorundan dolayı hangi doktora götürmem gerekiyor. Lütfen yardım edin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebeklerde reflü belirtileri ve bu belirtiler nasıl tedavi edilir, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeklerde pamukçuk nasıl tedavi edilir

bebeklerde pamukçuk nasıl tedavi edilir

bebeklerde pamukçuk tedavisi bebeklerin ağzında oluşan pamukçuk nasıl tedavi edilir bebek ağzında tedavisi Belirtiler : Bebeğin ağzında , ağzının içinde ve çevresinde süte benzer ince bir tabakadır. Yanak iç tarafları bazen dilde , damakta ve dişetlerinde peynire benzeyen çıkıntılı beyaz lekeler şeklinde...
  2. Bebeklerde Sıvı Kaybı Evde Nasıl Tedavi edilir ?

Bebeklerde Sıvı Kaybı Evde Nasıl Tedavi edilir ?

bebeğim sıvı kaybediyor neyle beslemeliyim,bebeğe ishal ve ateş için evde tedavi,çocuğuma evde sıvı kaybı için ne yedirmeliyim,bebeğimde sıvı kaybı var ne yedirmeliyim,sıvı kaybı olan çocuklara ne verilmeli,sıvı kaybeden çocuk neyle beslenmeli, Çoğu çocuk, viral enfeksiyonların neden olduğu ishal ya da kusma sebebiyle sıvı kaybına uğrar. Sıvı kaybı yaşayan çocuğa yardım etmenin yolu, çocuk...
  3. Bebeklerde anemi nasıl tedavi edilir?

Bebeklerde anemi nasıl tedavi edilir?

bebeklerde kansızlık,bebeklerde kansızlık belirtileri,bebeklerde kansızlık nedenleri,bebeklerde kansızlık tedavisi,bebeklerde kansızlık hakkında bilgiler Test sonucunda bu hemoglobin düzeyi düşük ise bebeğe kansızlık teşhisi kesin olarak konulur. Her 100 küçük çocuktan 2 tanesinde kansızlık bulunmaktadır. Bazı bebekler ise kansızlık sorunu ile beraber doğmaktadır. Bebeklerde ve...
  4. Pişik olan bebek nasıl tedavi edilir?

Pişik olan bebek nasıl tedavi edilir?

Bebeğin bezlendiği bölge çok az hava aldığından ve özellikle bu bölgenin nem oranı oldukça yüksek olduğundan, kimyasal maddelerden, dışkı ve idrardan kaynaklanan tahrişler ve bunun ile birlikte bezlerin ve giysilerin, bebeğin her hareketinde, tenine sürtünmesi isiliğe ve sonrasında pişiğe yol açmaktadır. İsilik bebeğin bezlendiği sürece devam etmektedir. Bebeğin pişik sorunu nasıl...
  5. Glokom nedir ve nasıl tedavi edilir?

Glokom nedir ve nasıl tedavi edilir?

Göz sinirini hasara uğratarak görme kaybına yol açan ve genellikle göz içi basıncının artmasıyla ortaya çıkan göz hastalığına “glokom” adı verilir. Halk arasında “karasu hastalığı” veya glokomun sebeplerinden biri olan göz içi tansiyonu artışı nedeniyle “göz tansiyonu” olarak da adlandırılan bu hastalık, körlük sebepleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Görme kaybı yavaş yavaş geliştiği...

Sayfayı Paylaş