gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeklere kaç aylıkken portakal yedirebiliriz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba benim oğlum 7 aylık ona portakal versem acaba zararı olur mu?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz; bebeğiniz asitli bir meyve olan portakalı yiyebilmek için henüz küçük . 1 yaşını dolduran bebeklerede ayrıca portakalı (mandalina v.b) gece vermemeye özen göstermeliyiz çünkü Cvitamini taşıyan meyyeler uyku kaçırır bu yüzden gece yatmadan 2-3 saat önce vermelisiniz ayrıca bebeğin midesini de yakmış olabilir aç karnına yediyse asitte yapar ve gaz yapabilir..

bebeklere kaç aylıkken portakal yedirebiliriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karnım kaç aylık olunca bebeğim oynar

karnım kaç aylık olunca bebeğim oynar

bebeğim kaç haftalık bebeğim kaç aylık anne karnında bebek kac aylıkken oynar bebek aylıkken oynar 20 haftalık aylıktır GEBELİKTE BEBEK HAREKETLERİ Bebeğinizin hareketlerini hissetmek, gebeliğinizde yaşayacağınız en hoşunuza gidecek şeydir. Sizi en çok üzecek şey de doğal olarak,...
  2. 4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

bebeğim 23.05.2011 doğumlu , 3 kg , 49 cm,boy ,38 haftalık iken doğdu . Başlarda kilo alımı iyiydi sonra yavaşladı .Son 3 ayda toplam 1 kg aldı. İştahını açabilmek için neler verebilirim. Kahvaltı sevmiyor çok çeşitlendirdim fakat başarısız oldum hiç birini begendiremedim . 4 aylıktan itibaren ek gıdaya başladık o zaman içerisinde gayet iştahlıydık bir...
  3. Bebekleriniz kaç aylıkken yürümeye başladı?

Bebekleriniz kaç aylıkken yürümeye başladı?

Bebekleriniz kaç aylıkken yürümeye başladı benim bebeğim neden yürümüyor ya =(
  4. bebeğime ton balığı yedirebilir miyim?

bebeğime ton balığı yedirebilir miyim?

Selam bi sorum olacak bebegim 16 aylık bulunduğum yerde taze balık bulmam zor balık geliyo ama ben güvenemiyorum bayattır diye ama bebegimede yedirmek istiyorum marketlerde satılan dardanel ton varya o dikkatimi çekti yüzde yüz balık diyo ondan yedirsem olur mu sizce?
  5. bebeğimi kaç aylık olunca yürütece koyabilirim?

bebeğimi kaç aylık olunca yürütece koyabilirim?

merhaba bebeğim 4 aylık henüz küçük biliyorum ama çok hareketli bir bebek bebeğimi kaç aylık olunca yürütece koyabilirim birde yürütecin zararı varmıdırki?

Sayfayı Paylaş