gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebeklere Özel Kiraz Püresi Tarifi Buyrun

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bebekler için Kiraz Püresi Tarifi Kiraz Püresi Nasıl Yapılır

Sevgili melekler, eğer bebeğiniz 1 yaşını aştıysa ve onun için değişik lezzetler arıyorsanız şu aralar tam da mevsimi olan bir meyveyi önerebiliriz sizlere. Minik bebeklerinize yedirebileceğiniz kiraz püresi tarifi için buyrun malzemelerimiz.. :)

1 avuç olgun kiraz ve 1 tatlı kaşığı bal

Yapılışı

Kirazların çekirdeklerini çıkarın. Çekirdeklerini çıkardığınız kirazları ve balı rondoya koyup karıştırın. Eğer kirazlar çok olgun değilse püreyi karıştırırken rondoya çok az su ilave edin. Bu püreyi yoğurtla karıştırarak bebeğinize yedirebilirsiniz.

Bebeklere Özel Kiraz Püresi Tarifi Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiraz püresi (12 ay 2 yaş arası_

Kiraz püresi (12 ay 2 yaş arası_

Çocuklarımızın severek yiyeceği bir tatlı Melişlerim :) MALZEMELER 1 avuç olgun kiraz 1 tatlı kaşığı bal HAZIRLANIŞI Rondoyla çekirdekleri çıkrılmış kirazları ve balı ilave edin.Eğer kirazlar çok olgun değilse püreyi karıştırırken rondoya çok az su ilave edin.Bu püreyi yoğurtla karıştırarak bebeğinize yedirebilirsiniz.12 aylıktan itibaren bebekler kiraz yiyebilirler.Potasyum A v C...
  2. 17 Aylık Bebek İçin Krep Tarifi Buyrun

17 Aylık Bebek İçin Krep Tarifi Buyrun

bebek için krep bebek krep tarifi Sevgili melekler, yaz sıcaklarında bebeklerinize yedirebileceğiniz 12 aylık bebeklere özel dondurma tarifimizin ardından daha büyük 17 aylık bebekler için doyurucu ve besleyici bir tarifle karşınızdayız :) Bebek krep tarifi .Hemen tarifimize geçiyoruz :) Malzemeler 525 gr un 1 tutam tuz 1 tutam yemek sodası toz şeker 5 yumurta 50 cl süt içine pirinç...
  3. 6 Aylık Bebekler İçin Domatesli Semizotu Püresi Tarifi

6 Aylık Bebekler İçin Domatesli Semizotu Püresi Tarifi

Domatesli Semizotu Püresi nasıl yapılır Domatesli Semizotu Püresi yapılışı 6 ay Sevgili melekler, bu yazımızda 6 aylık bebekler için yapılabilecek besleyici ve faydalı bir püre tarifi vereceğiz sizlere. 6 aylık bebek annelerine kolaylık sağlayacak bu püre domatesli semizotu püresi, işte tarifi :) Domatesli Semizotu Püresi için gerekli malzemeler: 1 avuç semizotu Yarım küçük patates 1...
  4. Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meraba bizim kiraz ağaçlarımız var yani anlıyacağınız gibi bol bol kirazlarımız var:) Bu kirazları değerlendirmek istiyorum bir çok şey yaptım kirazlı reçel komposto felan da filan da yalnız birşeyin tarifini bilmiyorum oda Kiraz Püresi Tarifi siz biliyorsanız bana yazın lütfen.
  5. Kiraz reçeli tarifimiz

Kiraz reçeli tarifimiz

Bu konu; kiraz reçeli tarifi ile ilgili bilgi vermektedir. Mevsiminde yenilen tüm meyvelerin tadına doyum olmaz hele de kiraz gibi güzel bir meyveye asla hayır diyemeyiz. Kış aylarında severek yiyebileceğimiz bir reçel olan kiraz reçelini kurabiyelerinizi ve pastalarınızı lezzetlendirmede de kullanabilirsiniz. Bu tarifi deneyen bütün arkadaşlarımdan olumlu sonuçlar aldım ve siz meleklerimin...

Sayfayı Paylaş