gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeklere şeker ne zaman verilebilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler mekanı benim sorum, Kizima kimyon nane verirken icine biraz seker atiyorum daha istekli icsin die.kızım 4 aylık sekerim bi zarari olur mu sizce?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba sayın ziyaretçimiz, bebeklere bir yaşına girinceye kadar şeker verilmesi doğru değil, doktorların bu yönde uyarıları söz konusu. Ayrıca önerimiz naneyi bu yaştaki bebeğinize vermeyin ayrıca kimyonuda daha az verin. Sağlıklı günler diliyoruz..

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bebekler icin özel sekerler var glukoz eczanelerde satiliyor.. onlardan istediginiz kadar icire bilirsiniz....
    bilmiyorum türkiyede satiliyormu ama dextropur adi...

BeyazMelek bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
bebeklere şeker ne zaman verilebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğim ne zaman yürür

bebeğim ne zaman yürür

bebekler en geç ne zaman yürür bebekler nasıl yürür neden gec bebeğim ne zaman Belki annenizden, kardeşiniz 11 aylık yürümüşken sizin 14 aylık yürüdüğünüzü duymuşsunuzdur. Her çocuğun gelişimi kendine özeldir. Bebekler genellikle 12.-18. aylar arasında yürürler. Kimi bebek önce emekleyip sonra yürürken, bazıları direkt yürür....
  2. bebeğimi ne zaman oturtmalıyım

bebeğimi ne zaman oturtmalıyım

bebeğim şu anda 5 aylık arkadaşlarım tam olarak bebeğimi ne zaman oturtmalıyım. Hani omurgası eğri olur vs diyorlar.Bu durum doğru mu sizler bebeklerinizi kaç aylıkken oturtmaya başladınız ?
  3. Hamilelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür

Hamilelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür

arkadaşlar hamileyim ve hamilelik süresince yapılacak tüm tetkikler konusunda telaşe içersindeyim. acaba Hamilelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür bu konuda bana yardımcı olur musunuz, şimdiden tşkler.
  4. Kızlar Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır

Kızlar Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır

Merhaba şuan 5 aylık hamileyim ve sanırsam şekerim yükseldi acaba aranızda Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır bilen var mı lütfen bu konuda bana yardımcı olun bilgi verin arkadaşlar.
  5. Bebekler ne zaman emekler?

Bebekler ne zaman emekler?

bebekler emeklemeye ne zaman başlar,bebekler ne zaman oturmaya başlar,bebekler ne zaman yürümeye başlar,bebekler emeklemeye kaçıncı ayda başlar,bebeklerin emeklemesi hakkında bilgiler Bir bebeğin doğumundan itibaren yatay pozisyondan dikey pozisyona geçişini tamamlaması 18 aydır. Bebeğinizi ilk ayından itibaren sert bir zeminde yatırarak yerde zaman geçirmeye zemin hazırlamalısınız....

Sayfayı Paylaş