gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebekleri kundaklamak niçin sakıncalı ( kaynanam için soruyorumm )

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar benim 1 aylık bir kızım var malum çocuk doğduğundan dolayı tüm aile bizde diyebiliriz. Eşimin ailesininde ilk torunu. Şimdi ben bu işlerde tecrübesit birisi olduğum için size sormak istedim. Çok iyi biliyorum ki bebekleri kundaklamak sakıncalı. E kaynanamda şu anda kundaklıyor sakıncalı olduğunu biliyorum ama neden sakıncalı şimdi ta hatırlayamadım. Şimdi kaynanama bebeği kundaklamayalım diyece de gerekçe olarak neyi göstermem lazım. Bu kundaklama olayının gerçekten sakıncalı olduğunu gösteren bir yazı yada ne bilim başka bir döküman var ise en azından ona sakıncalı kaynanam evet şundan dolayı diyebileyim. Bu hususta bana yardımcı olursanız gerçekten de iyi olur. Hepinize selam ve hörmet ile. Aycan.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebekleri kundaklamak niçin sakıncalı ( kaynanam için soruyorumm ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaynananızı evlendirmek için acele edin

Kaynananızı evlendirmek için acele edin

KAYNANANIZI evlendirmek için son birkaç hafta... Ölen çocuğundan aylık almakta olan kayınvalideniz, bu yılın sonuna kadar evlenirse, parasal anlamda, "özel bir avantajı" var. Ölen oğlu veya kızından dolayı Emekli Sandığı’ndan aylık alan kayınvalidenize, 2006 yılı sonuna kadar evlenmesi halinde, aylığının 12 katı tutarında "çeyiz parası" verilecek. Bu uygulama, 1 Ocak 2007...
  2. Kaplıcalar kimler için sakıncalıdır?

Kaplıcalar kimler için sakıncalıdır?

kaplıca suları kimler için zararlıdır kaplıca kimlere zararlı kaplıcalara kimler giremez kaplıcaya giremez kaplıcaya Uzmanların kaplıcalara gitmesi sakıncalı olanlar hakkında açıklamış oldukları bilgileri sizler için aktarıyorum Konunun uzmanları özellikle aşağıda belirteceğimiz durumlarda kaplıca tedavisini sakıncalı bulmaktadırlar : * Ameliyat geçirmiş ve henüz yarası kapanmamış olanlar, *...
  3. bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :(

bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :(

kaynana lafları, kaynana, kaynana dırdırı ,kaynana, kaynanamın laf sokmaları merhaba arkadaşlar bu konuyu özene bezene açıyorum çünkü kaynanaların bebeği olmadığı için gelinlere karşı kötü davrandığını hatta arada toplum içinde laf soktukğunu çok iyi bilenlerdenim .yaw anlamadığım bu davranışlardan bu kadınlar zevkmi alıyo, bizim ne suçumuz var ,bizmi istiyoz bebeğimiz olmasın mahrum...
  4. Bebeğim ve kaynanam off off

Bebeğim ve kaynanam off off

Kızlar 7 gün oldu doğum yapalı hastaneden sonra yapılan dikişlerden dolayı mecburen kayınvalideme geldim. burada sonra annemde geldi yardım vs ediyorlar. Şimdi benim sıkıntım şu ya bebeği emziriyorum sonra altını değiştiriyorum. Daha alt zıbını çıçıtlayıp kaldırırken kayınvalidem geliyor bebeği alıyor uyuyana kadar kucağında tutuyor. Ya bu benim ilk bebeğim hani kaynanam ilgili allah için...
  5. Bebeğe tuz vermek sakıncalımıdır?

Bebeğe tuz vermek sakıncalımıdır?

bebeklere tuz verilirmi,bebeklere tuz vermenin zararları,bebeklerin yemeğine tuz koyulurmu,bebek beslenmesi,bebek beslenmesinde dikkat edilmesi gereken hususlar Metabolizma 5 yaşına kadar kendini obeziteden koruyabilecek bir özelliğe sahip. Yani bir çocuk endokrin problemleri yoksa asla kendi başına obezite problemi yaşayamaz. Üzülerek belirtiyorum ki, çocuklarımızı ellerimizle kilolu...

Sayfayı Paylaş