gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bebeklerinde converseleri var artık

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bebeklerinde converseleri var artık
    çok şeker duruyorlar..Ah torunum olsada alsam hemen..

bebeklerinde converseleri var artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Kefenin Cebi Var.

Artık Kefenin Cebi Var.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bir hayat vardır artık...........

bir hayat vardır artık...........

DÜNYA DENİLEN SÜRGÜNDE AÇARSIN GÖZLERİNİ.. İSTESEN DE ,İSTEMESENDE SANA VERİLEN BİR HAYAT VARDIR ARTIK.. HAYAT ÇOCUKLUĞUNUN YANSIMASIDIR... UNUTAMADIĞIN O GÜZEL GÜNLERİN, ÇOCUKÇA MUTLULUKLARIN YANSIMASIDIR... SEVİNÇLERİN,DOSTLUKLARIN, YAŞADIĞIN HEYECANLARIN YANSIMASIDIR HAYAT...
  3. Benim de artık bir bebeğim var

Benim de artık bir bebeğim var

Melekler mekanından bilenler bilir uzun zamandır bebek istiyordum fakat Allahım kısmet etmedi ve olmadı, son zamanlardaada biz istemiyoruz cunku eşim henüz askerliğini yapmadığından yakın br zamanda askere gidecek... Bizde eşim askerden dönene kadar bebek fikrine ara verdik... fakat aşkım hem askere gideceği için hemde özel bir günümüz oldugundan geçen pazar günü bana süpriz yaparaktan bir...
  4. Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

hamilelik testi hamilelik belirtileri gebeliğe hazırlık bebek isteyenler öğrenmek istedikleriniz için yazımıza buyrun arkadaşlar Dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu artık bende tatmak istiyorum melekler:utan: sürekli bebekle ilgili yada hamilelikle ilgili sürekli rüyalar görüyordum hatta doğum yaptığımı, çocuğumu, çocuğumun adını dahi gördüm zaten içimde bir köşede yatan bu duygu...

Sayfayı Paylaş