gebe
  1. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0

Bebekleriniz, bebek sahibi olcaklar ve aklınızda olan bebek isimleri nelerdr :)

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında *AyLinciK tarafından paylaşıldı.

kızlar aklınızda olan bebek isimleri nelerdir kız erkek farketmez :)

2. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Benim kızımın adı Nehir. Çok güzel bir isim

3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    kıslar kendi adınz ve anlamınıda yazabilrsiniz :D:D

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Öykü,duru,ada,ırmak,su,nehir (su'lu isimleri seviyorum ben valla).....

5. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    :D güseL valla bnm için isimler önemli çok dikkatimi çekio nedense :D:D

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ya derinden yedim içim yandı bu sözle bebeğimin adı cafer olacak:( ama başına efe koycaz

Bebekleriniz, bebek sahibi olcaklar ve aklınızda olan bebek isimleri nelerdr :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  2. İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!

İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!

beşiz gebelik Genelde ikiz yada üçüz bebek duymuşuzdur ama şimdiki haberimizi duyunca eminim sizlerde benim kadar şaşırıp şok olacaksınız.Çünkü ABD de bir kadın ikiz değil,üçüz hiç değil:D Beşiz desenizde yanılırsınız çünkü tamı tamına sekiz doğrurak herkesi hayrete düşürdü.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum.:S ABD’de bir kadın bir batında sekiz bebek doğurdu. Doktorlar bir bebeğin...
  3. bebek isimleri ve anlamları

bebek isimleri ve anlamları

barkın...seyyah,gezgin,sürekli gezip dolaşan baran...yağmur batu...güçlü kuvvetli berhan...han soyundan gelen berke... değnek sopa kamçı berkay ....gökte parıldayan ay burak...hz. muhammedin miraçta bindiği efsanevi atın adıdır berat ...izinli müsaadeli olmak
  4. bebek isimleri

bebek isimleri

merhaba hanımlar kısmet olursa yakın bir zaman da bebeğimi kucağıma alacam ama onun için henüz bir isim bulamadım ve buda benim canımı oldukça sıkıyor. Bu arada bebeğimin cinsiyeti erkek buna göre bana farklı erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz kurandan olursa memnun olurum
  5. Şanslı ve uğurlu bebek isimleri nelerdir?

Şanslı ve uğurlu bebek isimleri nelerdir?

Bebek sahibi olmaya aday çiftlerin üzerinde en çok durduğu konulardan biri bebeğin ismi olmaktadır. Her anne baba bebeğine daha dünyaya gelmeden çeşitli isimler bulmakta ve bunlar arasında seçim yaparak birini vermeye çalışmaktadır. Bu duruma çoğu zaman aile büyüklerinin de karışması bebeğe verilecek ismin daha zor bir şekilde seçilmesine zemin hazırlamaktadır. Ancak son zamanlarda bebek...

Sayfayı Paylaş