gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

bebeklerinize demir ilacı veriyormusunuz?

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Bebeklerde vitamin Demir ilacının faydaları

merhaba kızlar
    bebeğim 3.5 aylık
    bu ay kontrollerinde doktoru d vitamini verdi
    ama tadı okadar iğrençki benim bile midem bulandı açıksası ve hiç vermek gelmiyor içimden
    sizinkiler nasıl yada kullanıyormusunuz

bebeklerinize demir ilacı veriyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek tedavisinde sgk'nın ödediği ilaçlar

bebek tedavisinde sgk'nın ödediği ilaçlar

Arkadaşlar ben deri altı ilaç kullanıyorum.fakat ikincisini ücretle almak zorunda kaldım.Emekli sandığına bağlı olmama rağmet ücretli olarak aldım.sebebi birinci raporla ikinci ilacı alamazmışım.bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  2. bebeğiniz size tepki veriyormu?

bebeğiniz size tepki veriyormu?

anne karnında bebek hareketleri bebek tekmelemesi selam kızlar; bebeğiniz özelikle son aylarda siz konuşunca tepki veriyormu benimki pek tınlamazdı beni :)
  3. Bebeklerde demir eksikliği

Bebeklerde demir eksikliği

Bebeklerde demir eksikliğini önleme yolları: * İlk bir yıl bebeğinizi anne sütü ile besleyin. * Eğer anne sütü yetersiz ise bebeğinize demir le güçlendirilmiş mamalar verin. * İlk 2-3 aydan sonra ek demir verin * Çocuğunuzu demir içeriği zengin gıdalarla besleyin. * 1-2 yaşındaki çocuğunzun içtiği inek sütünü günlük 500 ml ile sınırlayın. Daha fazlası aldığı demir içeriği fazla gıdalardan...
  4. Demir hapları adeti kesermi?

Demir hapları adeti kesermi?

Her ayın belirli dönemlerinde adet olan kadınlar, bu süreç içerisinde bazen bilinmedik sorularla karşı karşıya kalabilmektedir. Kadınların adet konusunda merak ettikleri arasında demir hapı adeti keser mi? sorusu bulunmakta ve bunun kesin olarak cevabının ne olduğunu merak etmektedir. Demir hapının adeti kesmeye yönelik etkileri var mıdır? Uzmanlar tarafından verilen bilgilere göre demir...
  5. Tüp bebek ilaçlarımı satıyorum.

Tüp bebek ilaçlarımı satıyorum.

Merhaba arkadaşlar; Tedavim bittiği için elimde kalan ilaçları uygun fiyata vermek istiyorum. İzmit (kocaeli) içi olursa daha iyi olur. İlaçları çok iyi muhafaza ettim. Elimdeki İlaçlar; Menopur 5 kutu var. tanesi 100 tl skt:03/2017 puregon 2 kutu var tanesi 100 tl 02/2017 orgalutran 3 kutu tanesi 70 tl 09/2018

Sayfayı Paylaş