gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebekli anneler yerleri neyle siliyorsunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Yakında anne olacağım.Normalde yerleri domestosla silerim ama bebek olunca bunu yapamam.Hem hijyen sağlayacak hem de bebeğe dokunmayacak şekilde neyle silebilirim yerleri?

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben ılık suya elma sirkesi döküyorum az da çamaşır suyu koyuyorum.böyle daha güzel dene bence.hem evine çok kimyasal değmemiş olur hemde sağlıklı

Bebekli anneler yerleri neyle siliyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Ölmez - İzleri Siliyorum

Orhan Ölmez - İzleri Siliyorum

Giderim buralardan durmak ne care Yüregim sensizligi kabullenmez bi care Gideni unutmayi ummak ne care Sanirim hicbirsey tat vermez bundan böyle Ben seni yar eyledim Ömrüme mal eyledim Yazik yazik kaybettim Sen bana bir cicektin Ben suyu vermeseydim Solup solup gitseydin Hicbirsey eskisi gibi olmaz biliyorum Tanriya tek sabir diliyorm Vazgecmek sevginin belgesi biliyorum Kalbimden izleri...
  2. bebekli şemsiyeler

bebekli şemsiyeler

Yağmurlu havalarda bu şemsiyeleri kim kullanmak istemezki.Özellike çocuklar tarafından tercih edilen bu şemsiyeler, ruhu çocuk olanlar içinde çok ideal:tik: kırmızı tam benim rengim onu ben alabilirm:hıms:
  3. Anneler Gününde Anneye Ne Alınır

Anneler Gününde Anneye Ne Alınır

Anneler Gününde Anneye Ne Alınır bu konuda yardıma ihtiyacım var kayınvalideme hediye almam lazım.
  4. Deterjan Yerine Ne Kullanabilirsiniz?

Deterjan Yerine Ne Kullanabilirsiniz?

Bu sayfa; Deterjan Yerine Ne Kullanabilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, modadan makyaja artık hep sadelik ve doğallık ön planda. Sağlık açısındandan da düşündüğümüzde doğal gıdalarla beslenmek ve organik ürünler kullanmak en doğrusu. Peki ya temizlikte kullandığımız kimyasallar? Elbette ki onların da kolayı var. İşte temizlikte kullandığınız kimyasal maddeler...

Sayfayı Paylaş