gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bebekli Kapı Süsü Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyaya bir canlı getireceğinizi öğrendikten hemen sonra bebeğiniz için en iyisini ve doğrusunu düşünmek için emin adımlar atmaya başlarsınız. Bebeğin cinsiyeti belli olduktan hemen sonra onun için yapılan hazırlıklar cinsiyete yönelik renk ve modeller ile daha da hızlanarak devam eder.
    Birçok kişinin evinin dış kapısın da olduğu kadar iç oda kapılarında da tercih edilen kapı süsü modelleri, bebekler için de farklı renk ve modellerden oluşuyor. Bu kapı süslerini doğum esnasın da hastane odasının kapısına da asabilirsiniz.

bebek odası kapı süsleri.JPG

Yenidoğan bebekler için tercih edilen bebekli kapı süsü modelleri çok şirin bir süslemeden oluşuyor. Genellikle mavi ve pembe olan bebek odası kapı süslerinin için de yer alan oyuncak bebeğin yanısıra tül ve boncuk, taş gibi aksesuarların da eklenmesi ile görsel olarak daha çok dikkat çekiyor.

ERKEK BEBEK ODASI KAPI SÜSÜ YAPILIŞI İÇİN TIKLAYINIZ

bebekler için kapı süsü modelleri.JPG

İkiz bebekler için de size şöyle bir fikir de bulunabilirim... Son doğumum da ikiz bebek annesi olan biri olarak bu kapı süsü olayın da biraz zorlandım. Nedeni ise bebeklerimin cinsiyetinin farklı olması ide... Bir kız ve bir erkek olan ikiz bebeklerim için tek kapı süsü tercih edeceğim için kapı süsünü yaptırdığım yere mavi ve pembeyi bir arada istediğimi söyledim. Eğer böyle bir durumda iseniz siz de kapı süsünün yarısını pembe yarısını mavi yaptırarak içine bir kız ve erkek oyuncak bebek yerleştirebilirsiniz. Çok değişik ve şık olduğunu söyleyebilirim:)
    Şu an ikiz bebek kapı süsümle ilgili elim de resim bulunmadığı için sizlere alternatif olarak farklı bir örnek paylaşmak istiyorum.
    ikiz bebek kapı süsü.JPG

İKİZ KIZ BEBEK İSİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
    İKİZ ERKEK BEBEK İSİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ve gelelim diğer farklı modellere...
    erkek bebek kapı süsü modeli.JPG

KEÇEDEN YAPILMIŞ ÇOCUK ODASI KAPI SÜSLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

erkek bebek kapı süsü.JPG

kız bebek kapı süsü.JPG

Bebekli Kapı Süsü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kapı süsleri ve cp telefonları için modeller..

kapı süsleri ve cp telefonları için modeller..

kapı süsü modelleri kapı süsleri modelleri süsleme 23 nisan süsleri nasıl yapılır okul nasıl yapılır telefonluklar kapı süsü
  2. Örgüden yapılan kapı süsü modelleri

Örgüden yapılan kapı süsü modelleri

kapı süsü modelleri kapı süsü örnekleri süsleri modelleri örgüden süsleri dış
  3. Kapı süsü modelleri burda meleklerim

Kapı süsü modelleri burda meleklerim

Kapı süsü modelleri el yapımı kapı süsü örnekleri Kapı süslerini çok beğeniyorum ama evimde kapı süsüm yok. Annem kurdela bağlamıştı yeni gelin evi diye hala duruyor o kurdela almadım:) Gelin çiçeğinimi kapı süsü yapsam acaba:) Ya kapı süsü yapmak yada güzel bulursam satın almak istiyorum. Bu el yapımı kapı süsleri bana fikir verebilir belki.
  4. 2014 Kız Bebek Kapı Süsü Modelleri

2014 Kız Bebek Kapı Süsü Modelleri

bebek kapı süsleri 2014, kız bebek kapı süsleri, kız bebekler için kapı süsleri Kız bebeklerin kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri ayrı bir tatlı ve şirin oluyor. Kapı süsleri de bunlardan biri...Son yıllarda anne adaylarının bebek hazırlığı içine aldıkları bebek kapı süsleri farklı model ve tasarımlarla bizlerle buluşuyor. Kız bebek sahibi olacak anneler için birbirinden...
  5. 2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri

2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri

Çocukların yaşam alanları her zaman en özel dekore ettiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Odalarda kullandığınız kapı süsleri kız ve erkek bebek tercihine göre pembe ve mavi renk tercihleri ile oluşturulan süslerle kapılardaki yerlerini almaktadır. Kapı süsü tercihinizde kız ve erkek bebek resim profillerinden tutun da leylek, kalp, çiçek figürü gibi pek çok farklı resim imgeleri yer...

Sayfayı Paylaş