gebe
  1. angel22

angel22 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bebekte uyku sorunu

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında angel22 tarafından paylaşıldı.

17 aylık bebeğim geceleri en az 4-5 defa ağlayarak uyanıyor(gözleri kapalı)emzirdiğimde yeniden uykuya dalıyor.Bazı bebeklerin gece anne uyandırmadan uyanmadığını biliyorum.Benim bebeğim neden uyanıp duruyor?

bebekte uyku sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler ve Uyku

Bebekler ve Uyku

bebeklerin uyuması için dua bebekler için uyku duası 4 aylık bebek ne kadar uyur bebekler ne zaman görmeye başlar 2 5 aylık bebek kadar uyur Bebeklerin sağlıklı gelişimleri için mutlaka düzenli uykuya gereksinimleri vardır. Uyku gereksinimi yaş büyüdükçe azalmaktadır. Yeni doğan bir bebeğin uyku gereksinimi yaklaşık 16,5 saatken 3 aylık olduğunda 15 saat, 9 aylık olduğunda 14 saat,...
  2. Bebeğinizin uyku sorunu mu var?

Bebeğinizin uyku sorunu mu var?

Annelerin en çok şikayetçi olduğu konulardan biri de bebeklerini uyutamadıklarıdır.Bebeğinizi uyuttunuz tam , yatağına koydunuz ve tam odadan çıkacakken uyandı!Hem de nasıl bir uyanma evi yıkıyor!Bakın bebeklerimizi nasıl uyutmalıyız melekleri ; BEBEĞİNİZİN UYKU SORUNU MU VAR? ANAHTAR KELİME: GÜNLÜK DÜZEN (ROUTINE) Bebekler belli bir düzene ihtiyaç duyarlar. Yeni dünyalarında en çok...
  3. bebeğimin uyku problemi

bebeğimin uyku problemi

bebeğim 3aylıkben isterdimkiyatağına koyunca kendi uyusun ama olmadı ya kucağımda uyuyor yadaana kucağının içindeoyuyor yayağına koyarken uyanıyorböyle olmasını istemezdim artık kendi kendine uyumaya alıştıramazmıyım sizden tardım bekliyorum
  4. Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri Bebek Örgü Uyku Tulumu örnekler Soğuk kış günlerinde gece sık sık üzerini açan bebeklerinizin soğuk almaması ve üşümemesi için, sizlere bu sayfamızda şirin mi şirin bebek uyku tulumu örnekleri sunuyoruz Melek'ler:)
  5. 2014 Bebek Uyku Tulumları

2014 Bebek Uyku Tulumları

2014 uyku tulumu modelleri, 2014 uyku tulumları, bebekler için uyku tulumu modelleri Evlat sahibi olan aileler iyi bilir bebekler uyku esnasında bazen sürekli hareket edip üstlerini açar ve ne yazık ki üşütüp hasta olabiliyorlar. Kış aylarında bebeğinizi bir yorgan ve battaniye gibi koruyup sıcacık tutan uyku tulumu modelleri ile artık çocuğunuzun ikide bir üstünü kontrol etmiyecek ve onu...

Sayfayı Paylaş