Bebelere ve büyüklere ilginç balonlar

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Bebelere ve büyüklere ilginç balonlar
Çocukluğumdan beri balaonlara bayılırım.Çocukken annem her pazara çıkmasında bana mutlaka bir tane balon alırdı.İlk okula giderkende okul kapısının önünde duran baloncu benim sayemde köşeyi dönmüştü.Her okul çıkında bir balon alıyordum.''Kızım sen bu balonları ne yapıyorsun.Yoksa koleksiyon mu?''diye sormuştu bir ara:zuha:Ben de cevap verdim''alıyorum oynarken patlıyor amca'':zuha:
Orta okula giderken bile kendime balon aldığımı biliyorum:)Lisedeyken de doğum günümde annem almıştı bir sürü balon:):):)Bence çocukluğun engüzel yanlarından biri de istediğin ve sevdiğin şeylerin alınması.Çocuk olmak gibisi var mı ya:):):)

Benim bildiğim balonlar normal yuvarlak olur:DŞişirirsin oynarsın patlar giderr.Ama benim gibi balon delisi kişiler balonları patlatmak yerine onları şekillerden şekillere koymuşlar.Buyrunuz:):):)

Amanınnn bu balonu kimse istemez:DPambıkk prensesi zehirlemeye çalışmıştı bu cadı kadın:D:D:D

Bu da luna park...Yanında ki sarı balonsa aslan oluyor:)

İyi ki de böyle bir bilgisayarım yok.Yoksa çoktan patlamıştı:D:D:D:D

Amanınnnnn:D:D:D

En güzelini sona sakladım.Bakar mısınız şu şekerliğe ya:DFarelerden nefret ederim ama çizgifilmler de olanlardan yada böyle oyuncak türü olanlardan hoşlanırım:D:D:D

Bide uçan balonlar vardı eskiden ağlaya zırlaya aldırırdım elimden kaçtığı gibi gider tavana yapışırdı :( Çocuk olmak gibisi yok tabi meçhulüm :)

ahhh ahhh çocukluk :D:D saol bunları hatırlattıpğın için yafrim emeğine sağlık ee sende benim gibi annesin haliylem bizlerin ewinden balon eksik olmuyor her çeşiti hemde :D:D:D

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
Misafir
M
Geri