gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeto Tarkan’ı ‘komple’ bitirdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Komple’ adlı şarkısıyla yıllar sonra müzik piyasasına dönen ‘Bebeto’ lakaplı Burak Kut, Tarkan’a çattı: O benim idolüm olamaz. Gün gelir onun da ayağı takılır ve unutulabilir
    BİR zamanların ‘Bebeto’ lakaplı sanatçısı Burak Kut yaşadığı kötü yılları ‘Komple’ adlı albümüyle geride bıraktı. ‘Benimle Oynama’ adlı şarkısının çok sevildiği dönemde Tarkan’a rakip olarak gösterilen Kut şimdilerde Tarkan’la kıyaslanmak istemiyor. Arkadaşlarıyla önceki gece Arnavutköy’de bir mantıcıda buluşan ‘bebeto’ çıkışta bu sıkıntısını dile getirdi. Kut müzik hayatı boyunca hiçbir ismi idol olarak görmediğini ve sadece kendi doğrularında yol aldığını söyledi. ‘Ben hayatım boyunca kimseyi örnek almadım’ diyen Kut şunları söyledi: ‘Bana ‘Tarkan’dan alıntıların olmadı mı’ diye soruyorlar. Asla böyle düşünmedim. Çünkü Tarkan’ın da bir gün ayağı çukura takılabilir, unutulabilir. Ben müzik adamları ve enstrümanistleri örnek alıyorum. Tarkan iyi bir yorumcu olabilir ama asla benim idolüm olamaz

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bebeto Tarkan’ı ‘komple’ bitirdi
    kim ne derse desin Tarkan gerçekten bir idoldür sadece çok geç albüm çıkarıyor buda onun bence kendi stili.ama ne olursa olsun yıllar geçsede şarkıları eskimiyor sanatçının ...ve birçok yeniliğin öncüsü olmuştur bana göre Tarkan.emeğine sağlık canım

Bebeto Tarkan’ı ‘komple’ bitirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komple komple komple netteyiz

Komple komple komple netteyiz

Komple komple komple netteyiz Komple komple komple msndeyiz Komple komple komple sohbetteyiz Koptumu net hadi ya üzülme be abi ya Hayat kısa tabi ya yürü başka pcmi yok Girmeyi versin bas git taksit taksit Komple komple komple netteyiz Komple komple komple msndeyiz Komple komple komple sohbetteyiz Yani değeri bilinmeyen pcnin Güm güm başını vuracak elbet şaşkın Bırakda bi kire pasa iyice...
  2. Burak Kut Komple

Burak Kut Komple

Komple komple komple bitiğiz Komple komple komple kritiğiz Komple komple komple tikiyiz Bıraktı mı hadi ya! Üzülme be abi ya Hayat kısa tabi ya, ya yürü başka kız mı yok Sevmeyi versin bas git Taksit taksit... Yani değerini bilemeyen aşkın Güm güm başını vuracak elbet şaşkın Bırak da bir kire pasa iyice bulaşsın Bu alem adamı yutar anında Dünya dönüyor bunun etrafında Deme ki gel etme...
  3. komple komple komple neyiz :):)

komple komple komple neyiz :):)

Kimine göree bitiğiiizzz kimine göre tikiiiyiiz kimine göre kritiiğiiizz... Aslında genel olarak hepimiz Komple Komple anneyiz siz komple komple neysiniz???
  4. Bir şişede komple manikür

Bir şişede komple manikür

yeni tırnak bakım ürünleri, ojeler, manikür seti ve dahası burada arkadaşlar Yine Sally Hansen'in yeni serisi olan Complete Salon Manicure ojeleri profesyonel bir dokunuş ile tırnaklarınızı göz alıcı kılıyor Melek'ler:) Time-Release teknolojisi ile 10 güne kadar dayanıklı oje ve etkili bakım sağlıyor. Üstelik özel fırçası ile tek hamlede tüm tırnağa sürmek te mümkün! İçeriğindeki Coral...

Sayfayı Paylaş