gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

bebğinize aldığınız ilk .....

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

bebek elbiseleri bebek oyuncak
    Merhaba kızlar bebeğinz olacagını öğrendiğnizde ilk ne aldınız?
    ben bi heves çok begendıgım ama 2 yasında anca giyebiliceği br elbise almıştım
    şimdi 2 yıl nasıl geçiçek bilmiyorum gelecege yatırım yapmışım ahahaha:lau:

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ben hamile kaldığımı öğrensem neler neler alırım şimdiden 5 yaşına kada olan kıyafetlerini alırım duramam heralde hahaha

bebğinize aldığınız ilk ..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebklerde pişik

bebklerde pişik

bebek pipisinde kızarıklık bebeğin pipisinde kızarıklık bebeklerin bebeklerde pipide erkek bebeklerde pipide Pişik neden olur? Yeni doğan bebek, tuvalet kontrolünü hayatının ilk dönemlerinde yapamaz; idrar ve dışkısını kontrolsüzce dışarı atar. Bu atıklar, bebeğin son derece hassas olan cildi üzerinde tahriş edici etkiye sahiptir. Cildin yüzeyindeki ince koruyucu yağ tabakası, bu nem ve...
  2. Hamişken bebeğinize aldığınız ilk hediye nedir?

Hamişken bebeğinize aldığınız ilk hediye nedir?

Ewet hanımlar... Hamişliğinizi öğrendiniz....:diyar::diyar::diyar::diyar: E tabi biz hanımlar çok özeniriz hemen bebeklerle ilgili herşeye bakarız... Hamişken bebeğinize aldığınız ilk ne oldu...:diyar::diyar::diyar: Haydi paylaşalım hanımlar....
  3. Kolide teslim edilen bebkler

Kolide teslim edilen bebkler

Koli... Bebeler öldu. Kolide verdiler. * Soru şudur aslinda: "Nasil verilmesini isterdiniz?" * Mesela, kolide degil, kucuk boy tabutta verseler, vicdanimiz rahat mi edecek? Ya da ne bileyim, ceset torbasina koysalar, ustune bir de kurdele baglasalar, "bravo hastaneye" mi diyecegiz? Pit pit atmaya gayret ederken o minik yurekler, hijyene dikkat etmemisiz de,...
  4. Sizinde bebğiniz yüzsün..

Sizinde bebğiniz yüzsün..

http://www.childdrowningprevention.com/index.html Doğduktan sonra su eğitimine başlanılırsa bebeklerin yüzme kabiliyetlerini geliştirmeleri çok kolaymış.... yukardaki linke tıklamanız yeterli..
  5. Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir?

Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir?

Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir? Bazen içten bir buse ve kırmızı bir gül sevdiğinize en güzel hediye bunun dışında ona aldığınız ilk hediye ne?

Sayfayı Paylaş