gebe
  1. zelisss

zelisss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0

Bebişim gel artık..

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında zelisss tarafından paylaşıldı.

Nerdesin Sen Yavrucuğum Yaaa?oysa Yanimda,kollarimda Olmaliydin çoktandir...neden Randevularina Geç Gelenlerden Oluyorsun Bebeğim? Sokakta Kadinlarin Biri Elinde Diğeri Karninda...yolda Koşuyor Diğeri..anneleri Fazla çocuktan Bikmiş Olmali Ki Kedi Yavrusu Gibi Ensesinden çekiyor özensizce Onlari..dünyanin En önemsiz şeyi Gibi..oysa Sen öyle Mi Olacaksin? Sebepsiz Mesnetsiz Sikintilarla Boğuşuyor Yüreğim..kabuslara Yenik Düşüyor Rüyalarim...oysa Gülücüklerinle Gülümsemekti Hayalim.gel Be Bebeğim...
    Sen Bana özlemi, Hasreti Tattirdin Daha Gelmeden.daha Gelmeden Hakkima Girdin.ama Benim Senin üzerinde Analik Hakkim Olmayacak.gel (ki Eğer Gelirsen)yaşantimiza Katacağin Neşe Ile Asil Sen Beni Borçlu Kilacaksin Varliğina Karşi
    Biliyor Musun Bebeğim Yeni Doğan Bebeklerin Kulağina "geldiğinyerlerde Benim Bebişimi Gördünmü Ne Zaman Dünyaya Geliş Biletini Alip Gelecek?"diye Fisildiyorum
    Hiç Konuşamiyorum Bilsen..oysa Dudaklarim Sicakliğina Ve Yavrum Uyandin Mi Bebeğim Demeye Muhtaç.
    Rüyalarimda Senle Birlikte Olup Uyaninca Kaybediyorum.ne Zaman Senin Sesinle Uyanacağim Ve Ne Zaman Uyaninca Seni Kaybetmeyeceğim?
    Peki..bunca Sözden Sonra Da Halen Gelmeye Ikna Olmadiysan Sen Bilirsin.ama Bil Ki Ben Iyi Bir Anne Olurum Seçim Senin.umarim Anlarsin Bir Gün Beni Ve Umarim O Zaman Iş Işten Geçmiş Olmaz.inatçi Bebek Ahhh Bebek...hayallerime Bile Yasak Koyuyor Baban.her Ay ümitlenip Her Regl Döneminde Yikildiğim Için Bana Seni Düşünmeyi Bile Yasakladi.hayalleri Insani Hayalkirikliğina Sürüklermiş Diyor...hayallerimi De Kaybedersem Yaşayamam Ki..bir Gelsen De Babani Da şaşirtsan...sana Sevgilerimi öpücüklerimi Gönderiyorum Bebeğm..ve Ağliyorum Gel De Dindir Gözyaşlarimi

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Canım çok duygulanarak okudum yazını,evlada hasret bir bayan olarak..Lakin hayat çocuktan ibaret değildir kardeşim.Olmuyorsa bir nedeni vardır elbet.Yaradan kim bilir ne hayır biçmiştir,bilemeyiz.Sana tavsiyem,üzülme ,hayal etme, düşünerek strese girersin piskolojin bozulur,ve hayatı kendinede eşinede zehir edersin..

yakışıklım, zelisss ve ceylinn bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Oy oy oy ben bunu okuyunca ağladım yaaa bune kalbini hancerlemişsin canım ablam gibi bebek bezi reklamlarında bile ağlıyordu sonun da bebişi oldu merak etme seninde olacak canım allahın rahmeti boldur yaerhamerrahimin

yakışıklım, zelisss ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin...

6. zelisss

zelisss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim hiç kimseye yokluğunu göstermesin. Bekarken herşey çok basit geliyodu ama şimdi çok zormuş evleneli henüz 5 ay oldu biliyorum rabbım en hayrlı zamanda bana bebişimi gönderecek. yapmamız gerekn sadece dua ve zaman.

yakışıklım, BEYZA21 ve ceylinn bunu beğendi.
  7. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Zelişş yıllarca bekleyen arkadaşlarımız var sabret yıllarca bekleyip bebeğine kavuşan arkadaşlarımızada var dua ve sabır gelecek melekler

BEYZA21, yakışıklım ve zelisss bunu beğendi.
  8. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    hepimizin belkide içinden geçenler bunlar,bende nerde çocuguna bağıran bi anne görsem;onu bulamayanlarda var der kızarım.çok duygulandım gerçekten çokgüzel ama asla pes etmek yok

9. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Nuruma katılıyorum pes etme gelecek bebişler sen allha du et istiğfar et canım

BEYZA21, zelisss ve nurrrr bunu beğendi.
  10. zelisss

zelisss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    İnşş sizde namazlarınızda dualarınızda unutmayın müminin mümine yapılan duası kabul olur.

BEYZA21, AYŞEDEN ve yakışıklım bunu beğendi.
Bebişim gel artık.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel Artık Gel

Gel Artık Gel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gel artık !

gel artık !

bu yazıyı benim gibi ! sevdiği uzaklarda olup hasret ceken sevdiğinin yollarını gözleyipte gel artık diyen meleklerimize sunuyorum ... UZAKLARI YAKIN ET, GEL ARTIK! Kırık kalemimin gözyaşlarıyla ıslandı yalnızlık şatomun duvarları. Kanayan yüreğimin kan kırmızısı ateşini giyerken yitik düşlerimin silueti; kanadı kırılmış bir kuşun resmini çizdi aşk aynasına Leonardo Da Vinci ruhum....
  3. Bebişlerimize hoş geldin hediyesi

Bebişlerimize hoş geldin hediyesi

Bebek şekerleri modelleri.Bazen hiç olmadık zaman da girerler hayatımıza bazende yıllarca özlemle bekleriz bebeklerimizi kucağımıza almayı daha doğmadan hayatımızın birer parçası olurlar kalp atışlarını dinleriz heyecanla onlara bişey omasın diye kendimize hiç olmadığı kadar iyi bakarız daha görmemişizdir bile ama onları kaybetmekten çok korkarız sanki birer gelin birer damatmış gibi çeyiz...
  4. Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler....

Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler....

Merhaba kızlar 5 aylık eviliyim ve 4 aydır bebiş istiyorum dr.a göründüm muayne edip normal dedi folikasit verdi.ama heray aynı hayal kırıklıgı :(((klomen diye bir hapın oldugunu duydum araştırdım dr uma sorup kullanmaya başlasammı diye düşünüyorum...allah herkese hayırlı bebişler nasip etsin..:hayal:
  5. bebiş istiyorum artık

bebiş istiyorum artık

1buçuk yıllık evliyim bebeğimiz yok lütfen bana yardımcı olun kafayı yiycem ya bende hamileyim demek istiyorum artık lütfen benim durumumda olanlardan yardım ve dua bekliyorum lutfen

Sayfayı Paylaş