gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bebişime Bebek Arabası Arıyorum Diyenlere

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerimmm bebişlerimiz geliyor ve bu sıcacık yaz günlerinde onları parklara götürmek bi güzel gezdirmek lazım değil mi? Bebişlerimizin de güneşten faydalanmaya hakkı var tabiki de :)Bakın bu cici arabalarla gezintileriniz daha da güzel olacak.

Bu güzel arabalarla bebişlerimizin popoları da annişerimizin içi de çok rahat edeceğe benziyor.

Almak isteyenler için site linki;

BEBEK ARABALARI - PUSETLER - BOTTİ BEBEK , Bebek rnleri ocuk Hamile Emziren Anne İhtiyaları , Kraft Chicco Nuk Nike Kids Avent Milupa Maxi Cosi Similac Mama, acun medya

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amaniiiin önce bebiş arıyorum ama ben ...:)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bu modeli daha once beeğenmişim ve şimdide ben bunun kırmızı modelini aldım ;;))) ok severek aldıgım bi bebek arabası rabbim kullanmayıda nasip etsin amin.... Kırmızı kraft twist modeli ;))[​IMG]

Bebişime Bebek Arabası Arıyorum Diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek arabası

Bebek arabası

Rüyada bebek arabasını çekmek, telaşa neden olan bir durumun ortadan kalkacağına işaret eder. Arabada eğer güzel bir bebek de varsa sorun kalkacağı gibi iyi bir kısmet de gelecek demektir
  2. Bebek Arabası Nasıl Seçilir ?

Bebek Arabası Nasıl Seçilir ?

bebek arabası seçerken bebek arabası seçimi Havalar bir iyi bir kötü de gitse artık önümüz yaz melekler, güneşli havalara az kaldı. :) Eğer bebeğiniz de varsa artık size gün doğdu. Giydirirsiniz bebeğinize ördüğünüz en şirin hırka modelleri içinden birini, koyarsınız arabasına çıkar gezersiniz, güneşlenirsiniz. Eğer hala bir bebek arabası almadıysanız da üzülmeyin, vaktiniz varken iyice...
  3. Bebek Arabası Nasıl Yıkanır?

Bebek Arabası Nasıl Yıkanır?

Bebeğinizi kolay ve konforlu taşımanın yollarından biride bebek arabalarıdır.Bebeğinizi hava almaya gezmeye çıkarma gibi eylemlerde en sık bebek arabası kullanılır..Bebeğiniz kaç aylık olursa olsun eli kıyafetleri hep bebek arabası ile temas halindedir .Bu yüzden bebek arabalarının hijyeni önemlidir.Bebek arabalrını bebeğinizin mikrop kapmaması için temizlemeye özen göstermelisiniz.Peki...

Sayfayı Paylaş